Zavrieť

Porady

Nákup Euro balíčkov-čo najskôr

Dobrý deň poraďáci,
dovolím si Vás upozorniť, že v prípade záujmu o kúpu Euro balíčkov je lepšie urobiť tak čím najskôr. Situácia v banke bola ráno v prvý deň predaja nasledovná:
kupujúca chcela kúpiť 13 balíčkov, ale povedali jej, že na príkaz riaditeľa môže najviac 10 kusov. Ohradila sa tým ,že predaj nie je limitovaný a ona skutočne nakupuje pre svoju rodinu vrátane syna, švagra,otca a kolegyne. Po telefonáte riaditeľovi tento zvýšil limit na 50 kusov s tým, že ak bude niekto žiadať viac, majú ho informovať. Zároveň ho pracovníčka banky informovala, že má zoznam zamestnancov banky aj s počtom balíčkov, o ktoré majú záujem. Držala ho v ruke a bol riadne dlhý, pričom záujem bol od 10 smerom hore. Usudzujem z toho, že v prípade záujmu ja lepšie "neotáľať" s kúpou.
Usporiadat
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Ja mám na účte taký balík služieb, kde som za ten výber z bankomatu nemala žiadny poplatok, čiže ma nič neobmedzovalo v tom, aby som si ich vybrala.
Ale pomaly sa začínam nabiehať na systém platenia kartou
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
slabikar Pozri príspevok
a vyberal niekto niekedy z bankomatu 100 alebo 200 Sk???
K dispozicii budu aj 5 eurovky:
http://www.istrobanka.sk/euro/euro.c...y&g=1-1a1.html
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Keď som bola študentkou strednej školy, mala som študentský účet, čiže bol bez poplatkov. A ako študentka, vyberala som si peniaze podľa potreby. Teraz je už trošku iná životná úroveň aj študentov, ale možno sa nájdu aj takí, čo si vyberajú po menej bankoviek. Stále mám účet bez poplatkov, ale už si vyberám trošku viac peňazí, ale boli časy, keď som si vyberala 100,- alebo 200,-. Veď mesačné cestovné bolo vtedy 222,-
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
slabikar Pozri príspevok
to vazne? preco nevyberie rovno 500 alebo 1000? stale chce platit za vyber? za kazdych 100 Sk? to je vtipne
Nie všetky výbery sú spoplatnené. No a čo keď niekto vyberie 100 Sk.
0 0
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

erzet Pozri príspevok
Nie všetky výbery sú spoplatnené. No a čo keď niekto vyberie 100 Sk.
no a to, ze nech vybera po 10 korunackach
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Pre mna je obvykly vyber z bankomatu okolo 40 libier na tyzden ako vreckove - kavicky a male hluposticky. Vyhoda v UK je, ze tu vsade mozem platit kartou. V obchodoch sa ma dokonca opytaju ci chcem any cashback - vyprat si peniazky ako z bankomatu. Funguje to tak, ze a ak chcem cashback 20 alebo aj 5 libier, tak mi to pripocitaju k nakupu. Zaplatim to kartou a vydaju mi 20 resp. 5 {alebo kolko chcem max.50libier za nakup}. Tento cashback sa pocita ako vyber z bankomatu. Teda, ak si v bankomate predtym vyberiete 280 libier a denny limit mate 300 libier, tak za den mozete mat cashback len 20 libier. V uk sa neplatia poplatky v bankomatoch. Mozem pouzit bankomat kazdej banky a neplatim za to. Plati sa tu iba za male sukromne bankomaty {nie tie, ktore prevadzkuju banky} asi 1,5 libry, ale v nich nevyberam.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Cashback sa už pripravuje aj na Slovensku. Mal by tam byť limit 1.000-1.500 Sk. Teda, od 1.1. asi protihodnota v Euro.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Cieľom služby Cash back nie je nahrádzať bankomaty, ale umožniť klientom prístup k hotovosti najmä v tých miestach, kde bankomaty nie sú. Počas pilotnej prevádzky od 1. júna 2008 bude možné využiť výplatu hotovosti pri nakupovaní vo vybraných maloobchodoch prevažne na strednom a východnom Slovensku (obchody budú označené špeciálnym logom. Postupne k nim pribudnú obchodné prevádzky na celom území SR.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Včera som išla náhodou na poštu a niekto predomnou si kupoval eurobalíček. Mali ich ešte dosť, tak som si kúpila
0 0
ZUZULAZU ZUZULAZU

ZUZULAZU je offline (nepripojený) ZUZULAZU

ZUZULAZU Pozri príspevok
Aj ja mam problem so zauctovanim. Tiez sa do firmy kupili eurobalicky a sef to chce dat svojim zamestnancom , asi ako odmeny.Ako to uctujem?
Eurobalicky sa kupovali v banke a na potvrdeni o kupe v banke su identifikacne udaje jeho manzelky,ktora konatelkou vo firme nie je. Nebude to problem?
Dakujem

Odpoviem mi niekto, prosim,????
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

ZUZULAZU Pozri príspevok
Aj ja mam problem so zauctovanim. Tiez sa do firmy kupili eurobalicky a sef to chce dat svojim zamestnancom , asi ako odmeny.Ako to uctujem?
Eurobalicky sa kupovali v banke a na potvrdeni o kupe v banke su identifikacne udaje jeho manzelky,ktora konatelkou vo firme nie je. Nebude to problem?
Dakujem
ZUZULAZU Pozri príspevok
Odpoviem mi niekto, prosim,????
O Tvojej otázke sa diskutovalo v iných témach.
Táto téma je zaradená v rubrike "kaviareň" a diskutuje sa tu o zaobstaraní eurobalíčkov z pohľadu bežných ľudí oboznamujúcich sa s novou menou, ktorá sa od 1.1.2009 stane zákonným platidlom na Slovensku.
Odporúčam použiť vyhľadávanie namiesto urgovania odpovede na otázku zadanú v nesprávnej téme. Napríklad, [SEARCH]eurobal*[/SEARCH] alebo [SEARCH]euro bal*[/SEARCH].

Ďakujem za porozumenie.
Naposledy upravil endrju : 04.12.08 at 21:31
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slabikar Pozri príspevok
a vyberal niekto niekedy z bankomatu 100 alebo 200 Sk???
Študenti.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

slabikar Pozri príspevok
to vazne? preco nevyberie rovno 500 alebo 1000? stale chce platit za vyber? za kazdych 100 Sk? to je vtipne
Neviem, či sú ešte stále také proramy, ale študentské účty boli bez poplatkov, takže im môže byť jedno, či vyberú 1x alebo 10x.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať