Zavrieť

Porady

kotol - surne

zdravim.
je tu vela podobnych tem, viem, neukamenujte ma, prosim... ale nemam moc casu na to, aby som to vsetko precitala...
teraz sa nam pokazil kotol... absolutne sa v tom nevyznam...
potrebujeme plynovy (ak nieco take existuje, tak moze byt kombinovany - plyn+tuhe palivo), stacionarny, umiestneny bude v pivnici, vykurovat sa bude len jedno poschodie (prizemie), rodinneho domu. mame radiatory, nie podlahove kurenie. voda sa ohrieva vo vedlajsej nadobe.
rozloha domu, kde sa bude vykurovat je cca 110 m2. ak treba dalsie info, opytajte sa!
vopred dakujem za typy...
Usporiadat
Kristina27 Kristina27

Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

Máme skúsenosti s prostriedkami PH AQUA do vykurovania - upravujú vodu v rozvodoch, zmäkčujú, chránia proti korózii, odstraňujú a čistia už existujúci vodný kameň a minerálne látky, alebo na chate, kde sa nekúri, sú prostriedky proti zamŕzaniu vody v rozvodoch aj do - 37°C.
A čo sa týka kotlov, jednoznačne kondenzačný so zabudovaným nerezovým zásobníkom na TÚV, BAXI, s reguláciou Siemenes, tento kotol prietočne zohrieva vodu napr. o 25°C 10 L za min. takže sa nestane, že teplá voda nebude alebo keď sa za sebou kúpu 6-ti, nestane sa, že siedmi už vodu nemá.
Hlavné by som si kúpila taký kotol a od takého predajcu, ktorý má aj servisné stredisko, kedy sa mi niečo stane s kotlom alebo na displeyi niečo začne blikať, takže hneď zavolám servisného technika, ktorý je do pol hodiny u mňa, pretože zákon schválnosti je taký, že možno priamo na Vianoce sa niečo stane a servisný technik príde až 20.januára a my budeme mrznúť.
0 0
dzac dzac

dzac je offline (nepripojený) dzac

pripravok ktory zabranuje usadeninam a korozii v radiatoroch ma nazov topekor
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

boba22 Pozri príspevok
zdravim.
je tu vela podobnych tem, viem, neukamenujte ma, prosim... ale nemam moc casu na to, aby som to vsetko precitala...
teraz sa nam pokazil kotol... absolutne sa v tom nevyznam...
potrebujeme plynovy (ak nieco take existuje, tak moze byt kombinovany - plyn+tuhe palivo), stacionarny, umiestneny bude v pivnici, vykurovat sa bude len jedno poschodie (prizemie), rodinneho domu. mame radiatory, nie podlahove kurenie. voda sa ohrieva vo vedlajsej nadobe.
rozloha domu, kde sa bude vykurovat je cca 110 m2. ak treba dalsie info, opytajte sa!
vopred dakujem za typy...
Také niečo NEEXISTUJE .
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...súhlasím s Indeed, my máme vyrobený kotol /ešte za socíka/ v rodičovskom dome na tuhé palivo a dá sa prepnúť na elektriku, ale k tomu zvlášť musí byť aj plynový kotol... inak to nejde..
0 0
ace123 ace123

ace123 je offline (nepripojený) ace123

Tiez myslim, ze jedine tak plynak, akumulacna nadoba a "tuhe palivo" s vymennikom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať