Zavrieť

Porady

CCCC - poraďácka kaviareň ...

Každý nech si tu nájde čo najviac pomôže k zlepšeniu nálady, k zvýšeniu pohody ...
Rýchlo... nájdite gombík ... Objatie aspoň virtuálne nech tu každý nájde ...
P.S. Prosím Vás neboduje v tejto téme. Prosím moderátora alebo admina nech tu zablokuje bodovanie, resp. preloží túto tému tam kde sa body nedajú pridávať ... Ďakujem.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 25.12.08 at 07:46
Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ahojte
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojte j
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Krásny slniečkový deň.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Zaujímavé šálky.....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Pekný zvyšok dňa

0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

niečo pre Vás, milí poraďáci, na zahriatie srdiečka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mysimis Pozri príspevok
Zaujímavé šálky.....
Veru zaujímavé , ja som ich minule obdivovala v ASKU ja som nevedela, že to je kvetináč , skoro som ich vzala na guláš , potom mi dcéra vraví , mamina neblázni , však tu je napísané , že je to kvetináč a pozriem lepšie a fakt . Bol to kvetináč a ešte mal aj tú stredovú dierku na odtok vody .
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Monika C. Pozri príspevok
Je to biela šálka - zelený čajík na vrchu asi kus mäty alebo niečo iné vidím to aj v citáte - nechápem možno aj moje obrázky, ktoré vidím ja iný nevidia



Ale Elenka to nevidí nezávisí to od počítača alebo neviem ?
Myslím si, že to závisí od nastavenia antivírového programu. V práci mám Mozillu, doma tiež, ale používam doma Avast a Spybot, v práci neviem čo, lebo tam mám na to "lidi". Doma tú šálku vidím znovu. . Zaujímavé, že aj ako som sa citovala, tak v práci ani stopa po nejakom linku na kýblik s čajom. No, veď nemusím chápať všetko. Aj tento fešák neviem, čo sa chystá robiť, ale je zlatý.Umývať? Piť pivo? Zato ja sa chystám vysávať. Zase mám plno psích chlpov, a Wendy má z domácich prác nasledovný repertoár: zametá chvostom, umýva a perie jazykom, strihá ušami, a šijú s ňou všetci čerti.. Zbytok obstarávam ja.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Donášková služba
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Zita5 Pozri príspevok
Veru zaujímavé , ja som ich minule obdivovala v ASKU ja som nevedela, že to je kvetináč , skoro som ich vzala na guláš , potom mi dcéra vraví , mamina neblázni , však tu je napísané , že je to kvetináč a pozriem lepšie a fakt . Bol to kvetináč a ešte mal aj tú stredovú dierku na odtok vody .
Zitka mala si dcéru presvedčiť že to chceš použiť ako vtipný hrnček, boli také čepáky na pivo s dierkami a dotyčný sa pri pití oblial
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

adi11 Pozri príspevok
Ahojte...pekný deň všetkým
..že mám krásne oringličky

adi "oringličky" si sa naučila na Záhorí?
Naposledy upravil Maruška54 : 02.06.09 at 16:41
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Maruška54 Pozri príspevok
adi "oringličky" si sa naučila na Záhorí?
Aj u nás sa náušniciam hovorí oringle j
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Posielam....

0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zitka5, , škoda, že si nevzala na guláš, to je možno na guláš pre diétkujúcich - menej zjedia.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dav Pozri príspevok
Myslím si, že to závisí od nastavenia antivírového programu. V práci mám Mozillu, doma tiež, ale používam doma Avast a Spybot, v práci neviem čo, lebo tam mám na to "lidi". Doma tú šálku vidím znovu. . Zaujímavé, že aj ako som sa citovala, tak v práci ani stopa po nejakom linku na kýblik s čajom. No, veď nemusím chápať všetko. Aj tento fešák neviem, čo sa chystá robiť, ale je zlatý.Umývať? Piť pivo? Zato ja sa chystám vysávať. Zase mám plno psích chlpov, a Wendy má z domácich prác nasledovný repertoár: zametá chvostom, umýva a perie jazykom, strihá ušami, a šijú s ňou všetci čerti.. Zbytok obstarávam ja.
Ja mám Operu ako prehliadač a avast aj superantivírus. A doma tú šáločku s čajíkom vidíš?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja mám Operu ako prehliadač a avast aj superantivírus. A doma tú šáločku s čajíkom vidíš?
A ja mám aj internet explorer aj mozillu aj NOD aj spybot aj brílky a nevidím
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja mám Operu ako prehliadač a avast aj superantivírus. A doma tú šáločku s čajíkom vidíš?
Doma ju vidím. Hľadala som šálku s čajom cez google obrázky, a prvý, ktorý sa mi zapáčil : "kopírovať a priCCCCapiť". Spýtam sa kolegu v robote, čím to môže byť spôsobené. A Ty máš u mňa jeden čajík, ako odškodné. .
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Maruška54 Pozri príspevok
A ja mám aj internet explorer aj mozillu aj NOD aj spybot aj brílky a nevidím
Platí to, čo pre Elenku - máš u mňa čajík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať