Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zita5 Pozri príspevok
Jejda , to je pekný pocit , že na nás myslel aj ďaleký východ ......Zitka ste vítaní u nás vždy a kedy koľvek aj s Terezkou .............
Myslel na Vás aj juh, aj ticho závidí, ale nedá sa byť vždy tam, kde by človek chcel.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Jani, je to pecka!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5 Pozri príspevok
Janka , Ty si to perfektne a trefne vystihla ......................."Nech žije deň zdravia Poraďákov "..... A vôbec všimli ste si ,že naše stretko som vyhlásila za Deň zdravia ?
Zituš, však ja sa ani nečudujem: vysmážané, vyprážané, cigaretka, kávička, štrúdla / dúfam nie maková /a na pretrávenie pivečko - veď nič zdravšie nepoznám. Snáď iba knihu od Bukovského, ale tá sa fakt nedá zjesť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
...a cesta domov
Janka ešte mi tam chýba kamera a ONETOUCH Horizon .....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Zituš, však ja sa ani nečudujem: vysmážané, vyprážané, cigaretka, kávička, štrúdla / dúfam nie maková /a na pretrávenie pivečko - veď nič zdravšie nepoznám. Snáď iba knihu od Bukovského, ale tá sa fakt nedá zjesť.
Majka , ale mali sme aj pojazdnú ambulanciu ......pozri si lepšie obrázky ....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pojazdnú ambulanciu som odignorovala- však načo si ju aj všímať pri tak zdravom štýle stravovania.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Keď už mi to okolnosti nedovolili byť tam s vami , povedala som si, že budem s Vami aspoň na diaľku - v dobrom i v zlom. Tak som si jedno také orosené - na ten Deň zdravia
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zita5 Pozri príspevok
Janka ešte mi tam chýba kamera a ONETOUCH Horizon .....
No, dobre Zitka, aby sme boli na komplet a nabudúce dúfam budú aj a ešte
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jani, aby nedošlo k omylu (to nie sú "také" injekčné stirekačky), to boli glukomery
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
No, dobre Zitka, aby sme boli na komplet a nabudúce dúfam budú aj a ešte

Jedna s hviezdičkou
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Jani, aby nedošlo k omylu (to nie sú "také" injekčné stirekačky), to boli glukomery
, ale také "glukomerové ihličky" mi nechcel gúgel nájsť v obrázkoch
...tak aspoň niečo podobné...

...ked ich nabudúce uvidíme, tak ich aj nafotíme
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zita5 Pozri príspevok
Majka , ale mali sme aj pojazdnú ambulanciu ......pozri si lepšie obrázky ....
Zitka a kto robil v pojazdnej ambulancii doktora? Každá každej?
0 0
veruska veruska

veruska je offline (nepripojený) veruska

No konečne môžem zahlásiť príchod aj ja. Doma som už dávno, ale celý deň som upratovala skrine, aj ich trochu posunula do správneho uhla, veď čo ak náhodou budem prvá v poradovníku?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
veruska Pozri príspevok
No konečne môžem zahlásiť príchod aj ja. Doma som už dávno, ale celý deň som upratovala skrine, aj ich trochu posunula do správneho uhla, veď čo ak náhodou budem prvá v poradovníku?

asi bude treba žrebovať ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Zitka a kto robil v pojazdnej ambulancii doktora? Každá každej?
Veruska a trochu pomohol aj môj syn.
Rada by som vedela, čo si mysleli tí pri vedľajších stoloch - či je to zraz sestričiek, ktoré ani v krčme nevydržia bez tlakomeru
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
Veruska a trochu pomohol aj môj syn.
Rada by som vedela, čo si mysleli tí pri vedľajších stoloch - či je to zraz sestričiek, ktoré ani v krčme nevydržia bez tlakomeru
NO, tí naokolo mali určite z našej partie radosť... pchééé
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
NO, tí naokolo mali určite z našej partie radosť... pchééé
Však mali radosť , keď videli , že vedľa sedia kráááááásne zdravotné sestričky a nad hlavou každá mala nasadené parohy ....... a do toho tie tlakomery....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zita5 Pozri príspevok
Však mali radosť , keď videli , že vedľa sedia kráááááásne zdravotné sestričky a nad hlavou každá mala nasadené parohy ....... a do toho tie tlakomery....
hi, hi! tlakomery! Nebyť sklerózy, boli by aj odbery
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

terezamaria Pozri príspevok
Zitulka to si píš, že keby mi to zdravotný stav dovolil, tak letím. A boli aj moje kámošky Renča, Hanka, Janka. No a ostatné by sa dúfam kámoškami stali.
Teším sa veru s nimi všetkými.
Terezka, buď si istá, že ostatné adeptky na natáčanie by boli na 100% tvoje kámošky, sú to neskutočne perfektné baby a viem, že by si zapadla, ako keby si sa s nimi poznala 500 rokov. Tak to cítim aj ja.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
toto už začína byť ozaj vážne - 100% zohratá zostava - tak dievčatá / i chlapci / neváhajte a pridajte sa k nám - ešte by sme mali určite uskutočniť rozlúčku s letom - opekačku vo voľnej prírode - baby dajte voľáke návrhy, kde by sa to mohlo uskutočniť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať