Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
]Týmto Vás pozývam na STRETKO NITRA 30.januára 2010 /sobota/ o 14,00 hod. "Hájovňa u HOFFERA" , Špitálska 8 , 949 01 NITRA

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky/hajovna-u-hoffera.php

Teším sa na stretnutie . Teraz nebude žiaden salónik , ale reštaurácia , dobre bude aj tam , lebo fajkať sa bude chodiť von .


Prosím , v prípade účasti dajte súhlas a ja Vás napíšem do zoznamu .
abel

ala08
aluš /ak nebude kalaminta -jooj bodaj by nebola/
ajuška
hanelie
/ detto ako aluš /
Ivka612
Johannaacoutant

Kazu - že by? pri pohľade do kalendáru
mzdárka renča
Rozalka
veruska
Zita5

zuhl


P.S.Predpovedám krásne prinajmenšom suché slnečné počasie .


....pridajte sa prosím ku nám, bude našim potešením stretnúť ďalších poraďákov /čky .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu nepríde, oslava bude bez ohľadu na kalendár
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hopsa, hejsa do Brandejsa. Prajem v Nitre pohodu. Žiaľ, ja tam neprijedu.

Kopec srandy, každý špás, stretnite sa, keď budete chcieť, zas.

Humor všetko lieči, PORADA Vás má v péči.

Každý, kto sa stretka zúčastní, či nie, či, nech sa smiechom prelieči.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[QUOTE=Zita5;1266286]]Týmto Vás pozývam na STRETKO NITRA 30.januára 2010 /sobota/ o 14,00 hod. "Hájovňa u HOFFERA" , Špitálska 8 , 949 01 NITRA

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky/hajovna-u-hoffera.php

Teším sa na stretnutie . Teraz nebude žiaden salónik , ale reštaurácia , dobre bude aj tam , lebo fajkať sa bude chodiť von .


Prosím , v prípade účasti dajte súhlas a ja Vás napíšem do zoznamu .
abel

ala08
aluš /ak nebude kalaminta -jooj bodaj by nebola/
ajuška
hanelie
/ detto ako aluš /
Ivka612
Johannaacoutant

mzdárka renča
Rozalka
veruska
Zita5

zuhl


P.S.Predpovedám krásne prinajmenšom suché slnečné počasie .


....pridajte sa prosím ku nám, bude našim potešením stretnúť ďalších poraďákov /čky .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
sito Pozri príspevok
Hopsa, hejsa do Brandejsa. Prajem v Nitre pohodu. Žiaľ, ja tam neprijedu.

Kopec srandy, každý špás, stretnite sa, keď budete chcieť, zas.

Humor všetko lieči, PORADA Vás má v péči.

Každý, kto sa stretka zúčastní, či nie, či, nech sa smiechom prelieči.

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Posúvam
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

keďže som stále guľatejšia - najmä vďaka Rozalke, budem na stretku potrebovať dve stoličky, takže abel + 1
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac

Už som sa naľakala, že ma viníš z tvojej váhy .........
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Rozalka, teba z ničoho neobviňujem, ale zatiaľ čo tvoj bodový stav ukazuje skôr tvoj rok narodenia, tak môj zobrazuje stav ručičky váhy, teda len to posledné dvojčíslie . A zatiaľ čo tebe pribúdaním bodov sa to bude zlepšovať, tak u mňa je to

síce som od veci, ale aspoň som posunula tému
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel Pozri príspevok
keďže som stále guľatejšia - najmä vďaka Rozalke, budem na stretku potrebovať dve stoličky, takže abel + 1

Jasné .......zapíšeme
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[QUOTE=Zita5;1267944]
Zita5 Pozri príspevok
]Týmto Vás pozývam na STRETKO NITRA 30.januára 2010 /sobota/ o 14,00 hod. "Hájovňa u HOFFERA" , Špitálska 8 , 949 01 NITRA

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky/hajovna-u-hoffera.php

Teším sa na stretnutie . Teraz nebude žiaden salónik , ale reštaurácia , dobre bude aj tam , lebo fajkať sa bude chodiť von .


Prosím , v prípade účasti dajte súhlas a ja Vás napíšem do zoznamu .
abel
+ 2
ala08
aluš /ak nebude kalaminta -jooj bodaj by nebola/
ajuška
hanelie
/ detto ako aluš /
Ivka612
Johannaacoutant

mzdárka renča
Rozalka
veruska
Zita5

zuhl


P.S.Predpovedám krásne prinajmenšom suché slnečné počasie .


....pridajte sa prosím ku nám, bude našim potešením stretnúť ďalších poraďákov /čky .
Posúvam a srdečne Vás pozývam , ak máte záujem sa s nami stretnúť , bude našim potešením .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zitkááááá nie až +2, stačí len +1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel Pozri príspevok
Zitkááááá nie až +2, stačí len +1
Ja len , že ISTOTA JE GULOMET Už som Ťa dlho nemvidela , tak neviem ako to do tej šírky išlo .Dúfam , že výška je v poriadku ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Týmto Vás pozývam na STRETKO NITRA 30.januára 2010 /sobota/ o 14,00 hod. "Hájovňa u HOFFERA" , Špitálska 8 , 949 01 NITRA

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky/hajovna-u-hoffera.php

Teším sa na stretnutie . Teraz nebude žiaden salónik , ale reštaurácia , dobre bude aj tam , lebo fajkať sa bude chodiť von .


Prosím , v prípade účasti dajte súhlas a ja Vás napíšem do zoznamu .
abel
+ 2
ala08
aluš /ak nebude kalamita -jooj bodaj by nebola/
ajuška
hanelie
/ detto ako aluš /
Ivka612
Johannaacoutant

mzdárka renča
Rozalka
veruska
Zita5

zuhl

Takže 12 -2 +1 = 11


P.S.Predpovedám krásne prinajmenšom suché slnečné počasie .


Posúvam a srdečne Vás pozývam , ak máte záujem sa s nami stretnúť , bude našim potešením .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Týmto Vás pozývam na STRETKO NITRA 30.januára 2010 /sobota/ o 14,00 hod. "Hájovňa u HOFFERA" , Špitálska 8 , 949 01 NITRA

http://www.penzion-hoffer.sk/stranky/hajovna-u-hoffera.php

Teším sa na stretnutie . Teraz nebude žiaden salónik , ale reštaurácia , dobre bude aj tam , lebo fajkať sa bude chodiť von .


Prosím , v prípade účasti dajte súhlas a ja Vás napíšem do zoznamu .
abel
+ 2
ala08
aluš /ak nebude kalamita -jooj bodaj by nebola/
ajuška
hanelie
/ detto ako aluš /
Ivka612
Johannaacoutant

mzdárka renča
Rozalka
veruska
Zita5

zuhl

Takže 12 -2 +1 = 11


P.S.Predpovedám krásne prinajmenšom suché slnečné počasie .


Posúvam a srdečne Vás pozývam , ak máte záujem sa s nami stretnúť , bude našim potešením .
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Nitrania, prajem Vám, aby ste mali perfektné stretko a keď sa neoteplí, tak určite bude veľká spotreba slivovice... My budeme mať 5.2 tak si potom odovzdáme dojmy a určite by sme boli radi, keby ste došli do Prešova...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5 Pozri príspevok
Ja len , že ISTOTA JE GULOMET Už som Ťa dlho nemvidela , tak neviem ako to do tej šírky išlo .Dúfam , že výška je v poriadku ?
áno, moje miery sú ideálne 90 - 60 -90

(rozumej: hmotnosť - výška IQ - mentálny vek)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

abel Pozri príspevok
áno, moje miery sú ideálne 90 - 60 -90

(rozumej: hmotnosť - výška IQ - mentálny vek)
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jara Pozri príspevok
Nitrania, prajem Vám, aby ste mali perfektné stretko a keď sa neoteplí, tak určite bude veľká spotreba slivovice... My budeme mať 5.2 tak si potom odovzdáme dojmy a určite by sme boli radi, keby ste došli do Prešova...
Jarka, ja Ti veľmi pekne ďakujem, ako si nás krásne oslovila, ja tu v NR hrach na stenu hádžem, aj tak si hudú svoje, vraj sme "Nitrančania".
A že Nitran je predsa salám, a na moje "veď saláma je ženského rodu" odpoveď znie: ako ktorá, taká mäkká (napr. parízer), to áno, to je saláma, ale Nitran je tvrdý salám.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

a my cezroľní čo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať