Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

abel je už v pyžamku a v pokoji odpočíva - prosím, neprehadzovať slovosled
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ďakujem,ďakujem,ďakujem.........ani neviem nájsť v tomto momente slová, akoby som definovala ten úžasný pocit z vydareného stretnutia s ozajstnými priateľmi .Bolo úžasne a fantasticky.Skutočne som odcházala domov s príjemným neopisateľným pocitom a som šťastná,že som sa mohla stretnúť s tak skvelou partiou priateľov Porady.Ten čas tak letel, že sa nám ani nechcelo rozísť sa, každá svojim smerom domoviny.

Ďakujem za prekvapenie z účasti Libušky, ermon, Zuzky, Eriky-Pepa + dcéra , Lubena-k
Libuška a riakov...... som veľmi rada,že som Vás mala možnosť osobne spoznať .


Ešte raz vďaka,bolo mi s Vami úžasne.
Naposledy upravil Zita5 : 16.05.10 at 09:12
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

Poslušne hlásim šťastný príchod domov, neviem ako Vám skvelým babám poďakovať za vynikajúce stretko hovorím zo srdiečka a to mi môžete veriť akože som najstaršia!!!! ešte raz Vás všetky bozkávam Daniela.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ajkariky Pozri príspevok
Poslušne hlásim šťastný príchod domov, neviem ako Vám skvelým babám poďakovať za vynikajúce stretko hovorím zo srdiečka a to mi môžete veriť akože som najstaršia!!!! ešte raz Vás všetky bozkávam Daniela.
Danka som veľmi rada, že si prišla domov v poriadku .Teším sa na Teba aj na budúce.
0 0
ajkariky ajkariky

ajkariky je offline (nepripojený) ajkariky

Ďakujéééém idem si dať tú večeru čo mám prichystanú na stole.
Manžel je proste tutti.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
......by som len papagájovala......napriek počasiu, mám skvelý deň za sebou vďaka Vám... P.S...iba neviem, kde šerpa skončila... dôležitejšia je Zuzka v suchuu...... duufam, že o chvíľu bodku doloží...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Včera sa konal prvý ročník prestížnej súťaže ženskosti,elegancie,šarmu a humoru MISS Stretnutia Nitra 2010.
Z 19 nádejných adeptiek titul ....





získala naša zlatá


Získala šerpu ručne vyrobenú zo servítkov a cenu v podobe odvozu domov s ajkariky.

Zuzka gratulujeme.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ďakujem ďakujem ďakujem, ale šerpa mi bohužiaľ zmokla a ja s ňou. Aj tak vás všetky ľúbenkám zlatíčka moje, ale keby sa ten čas dal spomaliť, tak to všetko letí....a keď tak bude naďalej letieť, tak zachvíľu nám budú spievať Už ma obkľúčili...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
zuhl Pozri príspevok
Ďakujem ďakujem ďakujem, ale šerpa mi bohužiaľ zmokla a ja s ňou. Aj tak vás všetky ľúbenkám zlatíčka moje, ale keby sa ten čas dal spomaliť, tak to všetko letí....a keď tak bude naďalej letieť, tak zachvíľu nám budú spievať Už ma obkľúčili...
Cmuk Ty opica....... aj my ťa ľúbime , si súčasť nás
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5 Pozri príspevok
Včera sa konal prvý ročník prestížnej súťaže ženskosti,elegancie,šarmu a humoru MISS Stretnutia Nitra 2010.
Z 19 nádejných adeptiek titul ....





získala naša zlatá


Získala šerpu ručne vyrobenú zo servítkov a cenu v podobe odvozu domov s ajkariky.

Zuzka gratulujeme.
Voľný preklad pre tých, ktorým sa ukazujú tak ako mne vystopkované gify:



and the winner is:

0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

abel Pozri príspevok
Voľný preklad pre tých, ktorým sa ukazujú tak ako mne vystopkované gify:



and the winner is:



Keď vyhrala Zuzka, tak urkite hlavná disciplína bola :

VOĽNÝ ROZHOVOR
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zuzka bola jednoznačne najlepšia vo všetkých disciplínach
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja prikladám fotečku, takéhoto krásneho macíka som dostala od Zitky a (v neprítomnosti) Arizony. Úplne zapasoval k mojim ďalším dvom macíkom.
Bonifac.jpg  
TrajaNarodeninoví.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka je to milené .
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

abel to je krásne, ďakujem, to som ešte nikdy nezažila, ďakujem všetkým, ďakujem svojej rodine, režisérom, manažérom...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
zuhl Pozri príspevok
abel to je krásne, ďakujem, to som ešte nikdy nezažila, ďakujem všetkým, ďakujem svojej rodine, režisérom, manažérom...
Zuzka , tak budeš si teraz musieť zvykať .Len zabudla si poďakovať aj susedom ... Už vidieť, že patríš medzi Prominentov.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

čauko, už aj ja doma
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Moja a Zuzkina prítomnosť na stretku nebola vopred ohlásená, napriek tomu nás dievčatá veľmi milo a priateľsky s náležitými ováciami privítali.
Cítili sme sa medzi vami veľmi dobre, začo všetkým touto cestou ďakujeme.
Som rada, že som sa mohla zoznámiť so Zitkou, s ajkariky, s Alenkou-abel, s Gabikou a ďalšími – bolo tam toľko báb, že som si všetky nestihla zapamätať – asi si to budem musieť zopakovať .
Trošku som dnes ľutovala, že som odišla skôr a nezažila som dekorovanie Zuzky-zuhl šerpou viťazky...

(ozaj Zitka, a kde je moja šerpa „miss interes“ ? zostala v Ružomberku ?)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
liba2 Pozri príspevok
Moja a Zuzkina prítomnosť na stretku nebola vopred ohlásená, napriek tomu nás dievčatá veľmi milo a priateľsky s náležitými ováciami privítali.
Cítili sme sa medzi vami veľmi dobre, začo všetkým touto cestou ďakujeme.
Som rada, že som sa mohla zoznámiť so Zitkou, s ajkariky, s Alenkou-abel, s Gabikou a ďalšími – bolo tam toľko báb, že som si všetky nestihla zapamätať – asi si to budem musieť zopakovať .
Trošku som dnes ľutovala, že som odišla skôr a nezažila som dekorovanie Zuzky-zuhl šerpou viťazky...

(ozaj Zitka, a kde je moja šerpa „miss interes“ ? zostala v Ružomberku ?)
Mňa sa dievčatá stále vypytovali , ako som prišla k tomu titulu , tak už som im vysvetľovala , že ja som obdržala v Rbk miss interes, azla napr.miss řád zlaté vařeřky a dnes som niečo hľadala na gogle o miss / niečo som špekulovala,ale potom to nevyšlo/a zrazu medzi témami o MISS vidím tému Ružomberok , tak som klikla a čítam http://www.google.sk/search?q=miss+i...ient=firefox-a
http://www.porada.sk/1375207-post94.html. a kukáááááám jéééj to sme my missky .Pri tej príležitosti som zistila, že nie len ja , ale aj .........

Takže miss interes získali aj liba2 a azla ,nie len ja . Dievčatá na budúcomm stretku, ak budete prítomné spravíme dodatočné šerpovanie
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Sa teším , ale keď mi ukazali moju šerpu .......poviem, nebola som dvakrát nadšená, aj som to tam okomentovala.

Veď posúďte sami :

http://www.porada.sk/1375166-post89.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať