Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Pepa
"Kurz" je 20.4. Agroinštitút - doleť
no jasne...veď to mám len cca 120 km .... školenia absolvujem v Trenčíne, predsa len 20 km je 20.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
Zita5
Tam je dobrá kaviareň a robila som tam aj svadbu jednému z mojich detí .....
...no to je lepšia ponuka ako to školenie....mňam....aj koláče budú?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Tí Nitrania iba meditujú namiesto toho, aby povedali konkrétny termín
Bepo, asi im to budeme musieť zorganizovať. Azda na hotové dôjdu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak to zasa nie , my sa zahambiť nedáme .:p
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zita5
Baby, aké školenie je v Nitre a ktorá firma ho robí ?
20.4. - Ročné zúčtovanie preddavkov na ZP - školí JM. Zitkááááááá - ty to nepotrebuješ?
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zita5
Tak to zasa nie , my sa zahambiť nedáme .:p
Zitka - musím dať Andrejovi "SÚHLAS". Vééééélmi ťažko to v tej Nitre "ide".
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vieš priznám sa , nechodím na tieto školenia , ja mám na DoVP jednu pani fundovanú mzdárku a o túto oblasť sa stará ona .

Že by toho stretnutia som sa ujala ja :p ..potrebovala by som dáku kolegynku z NR........ale je tu nejako tichúčko
Naposledy upravil Zita5 : 04.04.06 at 16:45
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zita5
Že by toho stretnutia som sa ujala ja :p ..potrebovala by som dáku kolegynku z NR........ale je tu nejako tichúčko
Veď hovorím, že sa to ťažko hýbe. Ja ti neviem. Trebalo by "hodiť" nejaký termín /po výplatách, po dph alebo medzi/ miesto a uvidíme "kto sa chytí"
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

Dievčence čo sa chystá v NR?
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak termín by mohol byť 20.4,ešte miesto chýba
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

20.04. nemôžem, som v škole. Nebolo by lepšie po DPH?
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Ahojte, rád by som sa pridal, ale ani ja 20.4. nemôžem, budem na prezentácii na tému znižovania spotreby energie v bytových domoch.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
PeterNR
Ahojte, rád by som sa pridal, ale ani ja 20.4. nemôžem, budem na prezentácii na tému znižovania spotreby energie v bytových domoch.

PeterNR myslím , že Ty si bol iniciátorom stretka NR v čase daňových priznaní , a teraz nemôžeš...... Tak dačo zorganizujme ....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Nechcem Vás sklamať - 20.4. po seminári fičím okamžite do BA....Stretko s mojou účasťou v NR možné jedine v mojom aute cestou z Akademickej po koniec Nitry.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jozef Mihál
Nechcem Vás sklamať - 20.4. po seminári fičím okamžite do BA....Stretko s mojou účasťou v NR možné jedine v mojom aute cestou z Akademickej po koniec Nitry.

Pán Mihál , ale však nám by stačilo zostať na Akademickej hore v kaviarni ..... nie ? To by nebolo ani ďaleko ....:p
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Zita5
PeterNR myslím , že Ty si bol iniciátorom stretka NR v čase daňových priznaní , a teraz nemôžeš...... Tak dačo zorganizujme ....
Ja som si to vtedy neuvedomil, lebo DP nepodávam.

Termín 20.4. mám už rezervovaný. Ak bude stretko v inom termíne, rád prídem.
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

FYI, 20.4. o 17:00 bude v Nitre prezentácia na tému "Energetické audity a certifikáty bytových domov". Kto má záujem o túto problematiku, je srdečne vítaný Pre potvrdenie účasti mi prosím pošlite správu a uveďte v nej termín prezentácie, ktorej sa chcete zúčastniť, a svoj email. Program je v prílohe.
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Nitrania a cezpoľní kedy sa to teda stretneme?
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

aj ja sa pridávam, síce nie som z nitry ale v nitre pracujem. a na poradu chodím z nitry, ale aj zo šurian. no ale do nitry to mám na skok.
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Už je po prezentácii, tak som (relatívne) free. Navrhnete nejaký termín?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať