Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

ALDA
Chcem iba dodať, že asi celým telom
Kočky prosííííííím toto mi nerobte, keď som si predstavil zo desať típkov, ako sa v reštike kývu celým telom, sa rehocem jak kôň až som sa skoro zdrúzdgal zo stoličky a že ma z toho brucho bolí ani nehovorím
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Inak ,bolo by dobré teda tam rezervovať miesto .
No, idem za chvíľu do mesta, tak sa tam teda zastavím, koľkí predpokladáte, že sa ešte pridajú?
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Heli a prídeš aj Ty?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
Kočky prosííííííím toto mi nerobte, keď som si predstavil zo desať típkov, ako sa v reštike kývu celým telom, sa rehocem jak kôň až som sa skoro zdrúzdgal zo stoličky a že ma z toho brucho bolí ani nehovorím
Peter prestaň! Ja som bola v pondelok po dlhej dobe vo fitness (dcéra nechcela ísť sama), a teraz, keď som si prečítala tv. príspevok, tak sa ani smiať nemôžem, ako ma bolí moje nevytrénované a ubolené telo!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
No, idem za chvíľu do mesta, tak sa tam teda zastavím, koľkí predpokladáte, že sa ešte pridajú?

Vierka rezervuj cca 10 ľudí +-8 :p Ale nie ,skús 10 osôb a poprípade ich popros , že by sa to mohlo aj zvýšiť .....
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Viera123
No, idem za chvíľu do mesta, tak sa tam teda zastavím, koľkí predpokladáte, že sa ešte pridajú?
Radšej im nepovedz plný počet aby sa vopred nezľakli :p
No a keď tam už budeme usadení a dovalia sa ďalší, už nás odtiaľ nevyženú
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
Radšej im nepovedz plný počet aby sa vopred nezľakli :p
No a keď tam už budeme usadení a dovalia sa ďalší, už nás odtiaľ nevyženú
Mám uviesť aj našu zanietenosť pre prácu, keď už budú vidieť toľko zákonov pokope!
(Inak vám poviem, že keby sme sa vopred neohlásili, tak si budú myslieť, že ide na nich kontrola, keď tam uvidia toľko "zákonníkov" - t.j. ľudí uplatňujúcich zákon v praxi:p)
Naposledy upravil Viera123 : 26.04.06 at 11:09
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
PeterNR
Kočky prosííííííím toto mi nerobte, keď som si predstavil zo desať típkov, ako sa v reštike kývu celým telom, sa rehocem jak kôň až som sa skoro zdrúzdgal zo stoličky a že ma z toho brucho bolí ani nehovorím
No len sa nerehoc ......nie je sa kam rozťahovať ......
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
No len sa nerehoc ......nie je sa kam rozťahovať ......
No ešte aj ty mu pomáhaj v tom! Ma vôbec nešetríte!
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Zita5
Vierka rezervuj cca 10 ľudí +-8 :p
Jooooj 10 +-8 to sa veru potešia
idem ja radšej na obed bo sa tu urehocem do bezvedomia
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
No ešte aj ty mu pomáhaj v tom! Ma vôbec nešetríte!
Vierka prosím zájdi tam , ak teda môžeš a podaj informáciu , že či vôbec sa tam vojdeme .:p
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Zita5
No len sa nerehoc ......nie je sa kam rozťahovať ......
Ešte že mám kancelmáriu sám pre seba, ináč by ma už viedli v kazajke :p

Fakt už musím na obed, ináč náš "proletariát" všetko vypapá a ja ostanem o hlade
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Zita5
Vierka prosím zájdi tam , ak teda môžeš a podaj informáciu , že či vôbec sa tam vojdeme .:p
Vieri ak nie, spýtaj sa vedľa v knižnici, či by nám nezarezervovali študovňu alebo čitáreň odbornej literatúry :p A s občerstvením nech si starosti nerobia, pár súdkov s pivom tam už dáko dokotúľame aj sami
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
PeterNR
Ešte že mám kancelmáriu sám pre seba, ináč by ma už viedli v kazajke :p

Fakt už musím na obed, ináč náš "proletariát" všetko vypapá a ja ostanem o hlade

Peter , ak by sme sa tam nevošli ....tak najbližšie je MEXIKO ......:p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
Vieri ak nie, spýtaj sa vedľa v knižnici, či by nám nezarezervovali študovňu alebo čitáreň odbornej literatúry :p A s občerstvením nech si starosti nerobia, pár súdkov s pivom tam už dáko dokotúľame aj sami
Hahaha, knižnica je len do šiestej, tak tá by nám asi neposlúžila, ale ma normálne vyháňate, aby som obehla všetky podniky v Nitre a pýtala sa, že či majú pochopenie pre cca 10 podivínov!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Hahaha, knižnica je len do šiestej, tak tá by nám asi neposlúžila, ale ma normálne vyháňate, aby som obehla všetky podniky v Nitre a pýtala sa, že či majú pochopenie pre cca 10 podivínov!
Vierka ak by si mala čas :p
Naposledy upravil Zita5 : 26.04.06 at 16:14
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Viera123
Hahaha, knižnica je len do šiestej, tak tá by nám asi neposlúžila, ale ma normálne vyháňate, aby som obehla všetky podniky v Nitre a pýtala sa, že či majú pochopenie pre cca 10 podivínov!
My máme v dome kryt CO, tam by sme sa vošli v pohode, ani by ten rámus vonku nebolo počuť, keby sme zavreli pancierové dvere :p

Ale nie, myslím že Media Café bude v pohode... Alebo môžme obsadiť nejakú terasu na pešej
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
My máme v dome kryt CO, tam by sme sa vošli v pohode, ani by ten rámus vonku nebolo počuť, keby sme zavreli pancierové dvere :p

Ale nie, myslím že Media Café bude v pohode... Alebo môžme obsadiť nejakú terasu na pešej
No ten kryt by bol lepší, predstav si tú terasu a desať zákonovládajúcich kývajúcich sa, nemysliteľné!
Idem teda obehovať podniky, ak by som sa už nevrátila, tak ma navštívte vo Veľkom Záluží... Ďakujem, ak mi budete nosiť ovocie.
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
To Zálužie mám blízko. Prídem pozrieť.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Uf, tak som na chvíľu tu, bola som v Media Cafe (mali "narváno", zhruba traja ľudia:p ). Zajtra sme očakávaní, spoja nám stôl a dala som to rezervovať v nefajčiarskej časti, dúfam, že nie ste proti . Prežila som to v zdraví, nechceli odo mňa dokonca ani meno, ani firmu, nič! Takže som ďalej nepátrala . Uvidíme, či zajtra nebudú ľutovať svojho rozhodnutia, keď sa tam dosype toľko "zákonníkov"

pepo_p: pozrieť, pozrieť, podarúnky si mal nosiť do Zálužia!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať