Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Je tu niekto z Veľkého Zálužia???
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

liduska
Je tu niekto z Veľkého Zálužia???
Liduška, to neviem, iba pepo_p sa ponúkol, že keď ma kvôli tomu zháňaniu priestorov zatvoria do Zálužia, že ma príde pozrieť, že to má blízko!:-))
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

No Nitrania dnes nejako pospali! Kde ste všetci? Prídete zajtra či nie!!! Veď som si dnes bola nohy drať, aby sme mali zajtra miesto!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
No Nitrania dnes nejako pospali! Kde ste všetci? Prídete zajtra či nie!!! Veď som si dnes bola nohy drať, aby sme mali zajtra miesto!
Vierka si zlatá , že si to bola dojednať , ďakujeme a pevne verím , že sa tam stretneme všetci prihlásení
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vierka si zlatá , že si to bola dojednať , ďakujeme a pevne verím , že sa tam stretneme všetci prihlásení
Niet za čo, keď som bola v meste, nebol to taký problém, len som chcela "vyburcovať" ostatných, či prídu, alebo nie, ale zatiaľ nikto nič. Hm... čo myslíš, už šli spať? A čo budeš mať v ruke ty? Berieš zákony, či ich máš v hlave? :-))
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Niet za čo, keď som bola v meste, nebol to taký problém, len som chcela "vyburcovať" ostatných, či prídu, alebo nie, ale zatiaľ nikto nič. Hm... čo myslíš, už šli spať? A čo budeš mať v ruke ty? Berieš zákony, či ich máš v hlave? :-))
Určite sa zajtra ohlásia ...však sme sa dohodli, nie ? Tak ako sa tam spoznáme , podľa čoho ?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

[quote=Zita5]Určite sa zajtra ohlásia ...však sme sa dohodli, nie ? Tak ako sa tam spoznáme , podľa čoho ? [/quot
Myslím, že tam veľký nápor nebude, podľa dnešného zistenia, a kto bude sedieť za "dlhým" stolom, je náš! ale ja zákon nejaký zo srandy zoberiem, aj foťák! :-))
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
[quote=Viera123]
Zita5
Určite sa zajtra ohlásia ...však sme sa dohodli, nie ? Tak ako sa tam spoznáme , podľa čoho ? [/quot
Myslím, že tam veľký nápor nebude, podľa dnešného zistenia, a kto bude sedieť za "dlhým" stolom, je náš! ale ja zákon nejaký zo srandy zoberiem, aj foťák! :-))
Neboj , dopadne to dobre .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prihlásil sa:***ALDA ***bepo , ***pepo_p, ***PeterNR, ***Va1ka, ***abel+1, ***LubenaK , ***jamajka , ***Zita5 , ***Viera123 ***HANULA
.......kto bude ďalší prosím , prihláste sa.................

Vierka to som opísala Tvoj zoznam , aby sa každý dostatočne videl .
Naposledy upravil Zita5 : 27.04.06 at 08:04
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

[quote=Zita5]
Viera123

Neboj , dopadne to dobre .
Myslela som, že tam nebude nápor iných ľudí, keďže dnes tam takmer nikoho nebolo :-). A že sa spoznáme podľa toho, kto bude sedieť za najväčším stolom! Verím, že dobre dopadne a že sa na niečom aj dohodneme... Ozaj, aj ty potrebuješ minikurz pc, či ani nie?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vo štvrtok .....Media Cafe o 17,00 hod v Nitre
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ahoj Zitka, Vierka, ja mám zajtra objednaného lekára... Snáď nabudúce. Budem to sledovať!
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vo štvrtok .....Media Cafe o 17,00 hod v Nitre
Si poklad! Ešte tam pripíš aj Lubku, (z jamajkinej správy, len neviem, ktorú myslela!
Naposledy upravil Viera123 : 27.04.06 at 08:05
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Marianna01
Ahoj Zitka, Vierka, ja mám zajtra objednaného lekára... Snáď nabudúce. Budem to sledovať!
A čo nás budú dávať v televízii ?........, ako inak by si to sledovala .....:p
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Dobré, Zitka, fakt...!
Ja len že termín budúcej schôdze budem sledovať.
Mimochodom, nejaký Zobor by mohol spraviť šot...
A prajem príjemnú zábavu. Prosím podať info
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
A čo nás budú dávať v televízii ?........, ako inak by si to sledovala .....:p
A čo ty vieš, či tu nie na porade nie je niekto aj z regionálnej TV? Ešte budeme hviezdy!
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Marianna01
Dobré, Zitka, fakt...!
Ja len že termín budúcej schôdze budem sledovať.
Mimochodom, nejaký Zobor by mohol spraviť šot...
A prajem príjemnú zábavu. Prosím podať info
Tuším mi z roboty naozaj šibe. Takže budúceho stretka...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Uf, tak som na chvíľu tu, bola som v Media Cafe (mali "narváno", zhruba traja ľudia:p ). Zajtra sme očakávaní, spoja nám stôl a dala som to rezervovať v nefajčiarskej časti, dúfam, že nie ste proti . Prežila som to v zdraví, nechceli odo mňa dokonca ani meno, ani firmu, nič! Takže som ďalej nepátrala . Uvidíme, či zajtra nebudú ľutovať svojho rozhodnutia, keď sa tam dosype toľko "zákonníkov"

pepo_p: pozrieť, pozrieť, podarúnky si mal nosiť do Zálužia!
Zasa sa nefajčiari presunú do fajčiarskej časti..ako vždy:p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Zasa sa nefajčiari presunú do fajčiarskej časti..ako vždy:p
No ja mám z dymu dosť nepríjemné bolesti hlavy, takže kto bude potom debatovať so mnou? :-((
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
No ja mám z dymu dosť nepríjemné bolesti hlavy, takže kto bude potom debatovať so mnou? :-((
Vierka neboj. Bepo má návrh, že fajčiari odovzdajú krabičky a každú hodinu dostanú jednu fajku..ale ešte sa mu to nepodarilo uskutočniť:p
fajčiari idú do kumbálku a o chvíľu tam prídu aj ostatní.nieže je tam kopec dymu, ale aj ľudí..to Ti hovorím zo skúsenosti. Stáva sa to na každom stretku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať