Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Vierka neboj. Bepo má návrh, že fajčiari odovzdajú krabičky a každú hodinu dostanú jednu fajku..ale ešte sa mu to nepodarilo uskutočniť:p
fajčiari idú do kumbálku a o chvíľu tam prídu aj ostatní.nieže je tam kopec dymu, ale aj ľudí..to Ti hovorím zo skúsenosti. Stáva sa to na každom stretku
Hm, dúfam, že tam bude aspoň niekto nefajčiar! Moc si ma nepotešila
A ty neprídeš? Mávate v BA stretka častejšie? chodievaš?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Hm, dúfam, že tam bude aspoň niekto nefajčiar! Moc si ma nepotešila
A ty neprídeš? Mávate v BA stretka častejšie? chodievaš?
Ano chodievam a rada.. máme veľa antifajčiarov.Dúfam, že prídem..teším sa!
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Ano chodievam a rada.. máme veľa antifajčiarov.Dúfam, že prídem..teším sa!
Áno?? Prídeš zajtra do NR? Tak sa teším!!! Vieš, kde to je?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
Áno?? Prídeš zajtra do NR? Tak sa teším!!! Vieš, kde to je?
Môj otec pochádzal z NR/Kyneku/..aj sme tam bývali a mám tam kopu rodiny
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Môj otec pochádzal z NR/Kyneku/..aj sme tam bývali a mám tam kopu rodiny
No ja vravím: svet je malý! :p Tak zajtra, resp. dnes v Nitre! Ešte pracuješ? Ja sa už pomaly chystám na "kute".
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Viera123
No ja vravím: svet je malý! :p Tak zajtra, resp. dnes v Nitre! Ešte pracuješ? Ja sa už pomaly chystám na "kute".
Nepracujem, iba pozerám, čo je tu nového
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

No teda, človek sa na 1/2 dňa vzdiali, a potom nestíha čítať

Tááákže pekne poporiadku:
  • potvrdzujem, že prídem o 17:00 +- 15 min., idem odprevadiť moje Veroniky na stanicu
  • budem zamaskovaný tak, že ma určite NESPOZNÁTE a keď prídem, nebudem sa k vám vooobec hlásiť - a kto PRVÝ odhalí moju pretvárku, spozná ma a privíta napr. pokrikom "PORADÁÁÁ NA HRAD" alebo iným (kreativite medze nekladiem ) má u mňa veľké PIVO :p
  • som nefajčiar, takže Vieri, budeme klábosiť spolu, keby sa "závisláci" odseparovali
  • tú TV Z ste mysleli vážne? lebo ak teda chcete byť tie hviezdy, brnknem šéfredaktorke :p
  • fakt si myslíte, že foťák na takomto podujatí je až taký dobrý nápad?
  • toť vsjo, idem dačo robiť bo mám dnes dačo prezentovať šéfovi kurnik čo vlastne chcel, že mu mám prezentovať?
Naposledy upravil PeterNR : 27.04.06 at 06:18
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

PeterNR, odprezentuj mu Poradu

Poznáte ten zákon schválnosti -včera celý deň som sa nemohla pripojiť na Internet a dnes som nestíhala čítať. Tiež som si spomenula, že mám dnes rodičko ( tá Porada je skutočne na všetko), ale uvidíte, čomu dám prednosť. Takže tiež potvrdzujem účasť 2 osôb.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No vidím , že bude veselo ....ja budem odskakovať aj do fajčiarskeho kútika ...... :p
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Viera123
Si poklad! Ešte tam pripíš aj Lubku, (z jamajkinej správy, len neviem, ktorú myslela!
Vierka, ja som Lubkou nazvala LubenuK a tú tam Zitka už máááááá...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jamajka
Vierka, ja som Lubkou nazvala LubenuK a tú tam Zitka už máááááá...
Jáááj, Zitka oprav to, vidíš, aká som neznalá pomerov .
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
PeterNR
No teda, človek sa na 1/2 dňa vzdiali, a potom nestíha čítať

Tááákže pekne poporiadku:
  • potvrdzujem, že prídem o 17:00 +- 15 min., idem odprevadiť moje Veroniky na stanicu
  • budem zamaskovaný tak, že ma určite NESPOZNÁTE a keď prídem, nebudem sa k vám vooobec hlásiť - a kto PRVÝ odhalí moju pretvárku, spozná ma a privíta napr. pokrikom "PORADÁÁÁ NA HRAD" alebo iným (kreativite medze nekladiem ) má u mňa veľké PIVO :p
  • som nefajčiar, takže Vieri, budeme klábosiť spolu, keby sa "závisláci" odseparovali
  • tú TV Z ste mysleli vážne? lebo ak teda chcete byť tie hviezdy, brnknem šéfredaktorke :p
  • fakt si myslíte, že foťák na takomto podujatí je až taký dobrý nápad?
  • toť vsjo, idem dačo robiť bo mám dnes dačo prezentovať šéfovi kurnik čo vlastne chcel, že mu mám prezentovať?
Peťo..foťák..čo nie si fotogenický abo čo..ja na foťáku trvám, pretože som veľmi, ale preveľmi fotogenická
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Už som to opravila .
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Nie som z Nitry, ale prišla by som na stretko.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Fany
Nie som z Nitry, ale prišla by som na stretko.
A čo Ti v tom bráni .....


Too:Vierka ...dopísala som HANULU
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

PeterNR
No teda, človek sa na 1/2 dňa vzdiali, a potom nestíha čítať

Tááákže pekne poporiadku:
  • potvrdzujem, že prídem o 17:00 +- 15 min., idem odprevadiť moje Veroniky na stanicu
  • budem zamaskovaný tak, že ma určite NESPOZNÁTE a keď prídem, nebudem sa k vám vooobec hlásiť - a kto PRVÝ odhalí moju pretvárku, spozná ma a privíta napr. pokrikom "PORADÁÁÁ NA HRAD" alebo iným (kreativite medze nekladiem ) má u mňa veľké PIVO :p
  • som nefajčiar, takže Vieri, budeme klábosiť spolu, keby sa "závisláci" odseparovali
  • tú TV Z ste mysleli vážne? lebo ak teda chcete byť tie hviezdy, brnknem šéfredaktorke :p
  • fakt si myslíte, že foťák na takomto podujatí je až taký dobrý nápad?
  • toť vsjo, idem dačo robiť bo mám dnes dačo prezentovať šéfovi kurnik čo vlastne chcel, že mu mám prezentovať?
PeterNR - add 1) neverím, že ťa "zmaľuje" Veronika, nakoľko som mala tú česť s ňou trochu pokecať cez net, takže som zvedavá, ktorá ťa to tak sfarbí, že ťa nespoznáme (inak ja ťa nespoznám aj tak, aj keby si prišiel ako černoch, čiže táto tvoja "stávka" o pivo, nie je féééér
add 2) - slááááááva nefajčiarom a česť porazeným!
add 3) - nieeeee, taký honorár, aký by sme mi žiadali, si nemôže TV Z dovoliť, takže telef. linky nechaj pokojné
add 4) - vôbec si to nemyslíme, že foťák je dobrá vec, ale najlepšia obrana je útok!!!
add 5) - bolo by načase aj robiť.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som Vám vravela , že to bude +- 8.........:p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

ALDA
Peťo..foťák..čo nie si fotogenický abo čo..ja na foťáku trvám, pretože som veľmi, ale preveľmi fotogenická
Alda, no aspoň si na tebe zgustnem s fotákom, ja si dám pri fotení na hlavu čierne vrece!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ALDA
Peťo..foťák..čo nie si fotogenický abo čo..ja na foťáku trvám, pretože som veľmi, ale preveľmi fotogenická
ALDA ,aspoň nebudem sama fotogenická :p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Ja som Vám vravela , že to bude +- 8.........:p
Zitka, vďaka za kompletný servis .
Neviem, či by som nemala ešte raz utekať do Media Cafe, nech to radšej rezervujú pre nás celé!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať