Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Zitka, vďaka za kompletný servis .
Neviem, či by som nemala ešte raz utekať do Media Cafe, nech to radšej rezervujú pre nás celé!
Pre koľko osôb si to dala rezervovať , snáď by stačilo tam zatelefonovať .... , aby si nemusela behať
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Pošuškám, bepov tandem: endrju, accad, muška, alda..pravne podobne príde aj garter a dúfam, že ani Zuzka nebude mať absenciu!!
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Potvrdzujem účasť. Ak by niekto mal záujem odviesť z BA do NR nech sa mi ozve na tel. 0915/765598.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ahoj Nitrančania, vidím, že sa vás nazbieralo dosť. Takže prajem aby sa vám stretko vydarilo. A keď už budete mať ten foťák nezabudnite dáke fotečky posunúť aj na Poradu. Ešte raz prajem príjemnú zábavu.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Pre koľko osôb si to dala rezervovať , snáď by stačilo tam zatelefonovať .... , aby si nemusela behať
Zitka, prosííím ťa, tak nás zrátaj, a ja idem hľadať telefónne číslo!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
C e l k o m = 15:p
Naposledy upravil Zita5 : 27.04.06 at 09:25
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vierka 037/7412724
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vierka 037/7412724
Zitka, ty si skvelá asistentka!!!:p Asi sa ešte chystajú v Media Cafe, aby vydržali, keď prídeme, nikto nedvíha telefón, skúsim za chvíľu!:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Zitka, ty si skvelá asistentka!!!:p Asi sa ešte chystajú v Media Cafe, aby vydržali, keď prídeme, nikto nedvíha telefón, skúsim za chvíľu!:p
Nemusia mať ešte otvorené ....aj to je dosť možné .
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

No náhodou, klientom našej firmy je aj generálny riaditeľ TV ZOBOR pán Frišo,celkom dobre ho poznám,mám ho za Vami poslať, keď už chcete byť televízne hviezdy? Ale vážne ,závidím Vám, hneď by som išla, len mne zomrel teraz v apríli ocino,takže nemám veľmi náladu,ale snáď nabudúce.
Marta
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Už som s5 z prezentácie, šéfino bol spokojný

Myslím, že im tam už volať netreba, ešte sa zľaknú čo za veselá horda sa im tam dovalí Veď stačí, keď prvému z nás pootvoria dvere, a už sa nás nezbavia :p

Utekám radšej rýchlo na obed, pretože som hladný ako vlk, a v jedálni už po 12:00 toho moc na jedenie nie je
Naposledy upravil PeterNR : 27.04.06 at 11:29
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Marta, to mi je ľúto...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
C e l k o m = 15:p
Pekne, a to ste sa báli, že nebude mať kto prísť.
Peter, kedy si chodil na hnojárinu? Ja som na Šindolke končila v 90-tom.
0 0
PeterNR PeterNR

PeterNR je offline (nepripojený) PeterNR

Simonab
Pekne, a to ste sa báli, že nebude mať kto prísť.
Peter, kedy si chodil na hnojárinu? Ja som na Šindolke končila v 90-tom.
Ja som chodil na hnojárinu do Žiliny, som totiž od Terchovej
V Nitre som chodil na PEF VŠP, a zakotvil som tu
Btw ako si sa ocitla v Ružomberku?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

PeterNR
Ja som chodil na hnojárinu do Žiliny, som totiž od Terchovej
V Nitre som chodil na PEF VŠP, a zakotvil som tu
Btw ako si sa ocitla v Ružomberku?
Ahá a ja som dúfala, že konečne niekto s kým by sa dalo pokecať aj o škole.:p
Dobre som sa vydala.
Tuším sme si vymenili regióny.
Naposledy upravil Simonab : 27.04.06 at 12:16
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Je to fajn, koľkí sme sa nazbierali. A ten foťák je dobrý nápad, aj keď sa hlásim k nefotogenickým nefajčiarom.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

LubenaK
Je to fajn, koľkí sme sa nazbierali. A ten foťák je dobrý nápad, aj keď sa hlásim k nefotogenickým nefajčiarom.
Paráda, tak to sme už traja! Teda, aby som neurazila PetraNR, on je len nefajčiar, ale sa nepriznal k nefotogenickosti.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Nitrania, tak ja padám, v Media nedvíhajú telefón, buď to tam zatvorili radšej celkom, (alebo zrušili ), tak neviem, či nezostaneme na ulici, ale každopádne zraz tam! Pekný zbytok dňa želám ostatným, mrzí ma, že sa nemôžu zúčastniť, verím, že dohodneme nejaké ďalšie a popridávate sa! Zákony so sebou! (alebo tie kývajúce hlavy teda!)
0 0
tanti tanti

tanti je offline (nepripojený) tanti

Nitrania tak prijemnu zabavu Vam prajem ja som sice tiez z Nitry, ale este som len junior, tak ked dospejem tak sa k vam pridam Nech Vam to vydrzi!
Na zdravie!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
tanti
Nitrania tak prijemnu zabavu Vam prajem ja som sice tiez z Nitry, ale este som len junior, tak ked dospejem tak sa k vam pridam Nech Vam to vydrzi!
Na zdravie!
Práve preto prídi, aby si skoro dospel
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať