Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

pepo_p
Keby som vedel že tam budete tak dlho, bol by som sa ešte vrátil. Skončil som síce okolo 24:00 ale ešte jednu kávu by som s Vami stihol.
No, to si mohol, keby bol piatok, určite neodchádzame tak skoro :-). Ale verím, že budeme už disciplinovanejší a budeme sa schádzať pravidelne/nejšie. Snáď si aj nepracoval na "projekte minikurz pc"?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

bepo
Zdá sa mi že bude treba prikúpiť rybárske skladacie stoličky
Veru máš pravdu bepo, ja mám doma asi tri, aj keď každá je iná, určite by poslúžila! A niekto by mohol pribaliť aj piknikový stolík a termosku.
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Tak k tomu som sa absolútne nedostal. Na budúce si budem musieť trocha preorganizovať čas.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jamajka
No moji zlatí, viete ako bohovsky som včera dopadla? O štvrť na päť, pri odchode z práce si ma zavolal šéf našej už dávno "divne hospodáriacej firmy" a oznámil mi, že zajtra (no to ako už dnes) je posledný pracovný deň v mesiaci a je najvyšší čas podávať nejaké výpovede (mám sa rozhodnúť či pôjdem ja, alebo kolegyňa)........ Verte mi, fakt som potom už nemala náladu na nič. A teraz ľutujem, mohla som sa aspoň odreagovať (alebo rovno opiť). Takto som sa celý večer len trápila.
Jamajka, mrzí ma, že si mala takéto starosti, o kt. sme netušili, skôr sme mysleli, že ti asi do toho niečo vhuplo a nedalo sa...
Ale vieš, ako sa hovorí: Klin sa klinom vybíja. Nejako tak to funguje...Ja to v poslednom čase tak pociťujem dosť často, veď protiklady sa priťahujú:p
Keď ťa bolí hrdlo, treba si dať zmrzlinu, keď ťa niekto naštve, treba ho odzbrojiť úsmevom, keď ti je nanič a ty by si najradšej zaliezla do myšacej diery a nevidela nikoho, obráť sa na priateľov..atď... určite s tým majú skúsenosti viacerí...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

pepo_p
Tak k tomu som sa absolútne nedostal. Na budúce si budem musieť trocha preorganizovať čas.
No o tom treba napísať jednu celú tému, o organizovaní času!!! Už som si kúpila aj príslušnú literatúru, len ju ešte tak uviesť do praxe...
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Dobré ránko všetkým, ktorí boli včera v Nitre. Som síce hore už dlho, ale čas mám až teraz. Bolo veľmi fajn, Vierka, dúfam, že dodáš naše fotogenické fotky čoskoro.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

LubenaK
Dobré ránko všetkým, ktorí boli včera v Nitre. Som síce hore už dlho, ale čas mám až teraz. Bolo veľmi fajn, Vierka, dúfam, že dodáš naše fotogenické fotky čoskoro.
Jasné, idem to hodiť do pc, mala som internetový výpadok, (vraj v celej NR - kto je pripojený mikrovlnkou, nebo "signál"), takže skúsim za asistencie PetraNR a pepa_p to hodiť na "sklo".
Radšej som to preposlala a hodia to sem chlapci :p (ani som netušila, aké je to skvelé, keď môžem "prácu" šupnúť aj niekomu inému.
Naposledy upravil Viera123 : 28.04.06 at 09:17
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Viera123
Zitka5, Zuzka: A vy kde ste? Postrádame Vás!
(Hm, Vás asi ráno policajti nenavštívili a nemal Vás kto zobudiť .)

Vierka, tu som, mala som ráno nejaké povinnosti ... potvrdzujem, že stretnutie bolo veľmi príjemné.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zuzka
Vierka, tu som, mala som ráno nejaké povinnosti ... potvrdzujem, že stretnutie bolo veľmi príjemné.
. Vidím, že už sa zobudili takmer všetci, (okrem Mušky a Zitky5)
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Muška má iný biorytmus, ešte zarezáva.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zuzka
Muška má iný biorytmus, ešte zarezáva.
Áno, tá si "dala prestaviť" svoje biologické hodiny, takže šancu máme v noci .
0 0
pepo_p pepo_p

pepo_p je offline (nepripojený) pepo_p

2 zamestnania a pracujem do roztrhania :-D ...viac
Prilepujem. Odpracovávam včerajšiu podlžnosť.
1.Abel, Maja (kamoška Abel), Bepo, Zuzka.jpg
2.Abel, Maja, Bepo, Zuzka, Garter, Aldo.jpg
3.Bepo, Zuzka, Garter, Alda.jpg
4.Bepo, Zuzka.jpg
5.Endrju, Zita5, Peter NR.jpg
6.Endrju, Zita5, PeterNR, LubenaK.jpg
7.Endrju, Zita5, PeterNR.jpg
8.Garter, Alda.jpg
9.LubenaK, Abel, Maja (kamoška Abel).jpg
10.Muška, Endrju, Zita5, PeterNR, LubenaK.jpg
11.Pepo_p, PeterNR, Endrju.jpg
12.PeterNR, Garter.jpg
13.Po presťahovaní do Atria.jpg
Naposledy upravil pepo_p : 28.04.06 at 11:48
Abel, Maja (kamoška Abel), Bepo, Zuzka.jpg  
Abel, Maja, Bepo, Zuzka, Garter, Aldo.jpg  
Bepo, Zuzka, Garter, Alda.jpg  
Bepo, Zuzka.jpg  
Endrju, Zita5, Peter NR.jpg  

Endrju, Zita5, PeterNR, LubenaK.jpg  
Endrju, Zita5, PeterNR.jpg  
Garter, Alda.jpg  
LubenaK, Abel, Maja (kamoška Abel).jpg  
Muška, Endrju, Zita5, PeterNR, LubenaK.jpg  

Pepo_p, PeterNR, Endrju.jpg  
PeterNR, Garter.jpg  
Po presťahovaní do Atria.jpg  
1/1
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
pepo_p
Prilepujem. Odpracovávam včerajšiu podlžnosť.

Ahojte a čo tak napísať , že na tej fotke kto je kto????, aby sme Vás aj my spoznali, ktorí sme tam neboli. Lebo tutok na Porade podľa mená/nicku/ už Vás poznáme, takže by sme boli radi ak by sme mohli vedieť aj to, že kto je kto
napr. po poradí ako sedíte na fotkách

díky
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
ináč..keby náhodou neviete, kto je kto..tak keď vbehnete na tú fotku ale nie na ňu kliknete...iba myšou..tak sú tam aj mená, kto na fotke je....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Hlinkovx
ináč..keby náhodou neviete, kto je kto..tak keď vbehnete na tú fotku ale nie na ňu kliknete...iba myšou..tak sú tam aj mená, kto na fotke je....
Áno Silvi, super. Vidíš to ma nikdy nenapadlo. Díky.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
však neboj...ja som tiež dumala kto je kto / teda až na tých, čo poznám / ..a potom som vbehla myšou na obrázok a zrazu sa mi tam mená ukázali...
a ináč až na tie občasné kruhy pod očami, nevyzeráte ako nevyspaté účtovníčky a účtovníci
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlásim príchod na poradu a a zároveň aj odchod .Včera bolo super ,som rada , že som spoznala kolegov poraďákov , ale musela som skôr odísť .
Dávam slovo , že takéto stretnutia sa v Nitre budú opakovať častejšie .

Vierka , žijem do teraz som sedela u kaderníčky , večer idem na stretko ďalšie ....ozvem sa ..
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Hlinkovx
ináč..keby náhodou neviete, kto je kto..tak keď vbehnete na tú fotku ale nie na ňu kliknete...iba myšou..tak sú tam aj mená, kto na fotke je....

ináč som si bola istá, že niekde tam bude ten pes zakopaný.s tými menami myslím, len som nevedela , ako nato.
Dík
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Veď to už Pepo_p zavesil aj nad fotky, takže to môžete študovať
Za čo mu srdečne ďakujem!
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Viera123
Veď to už Pepo_p zavesil aj nad fotky, takže to môžete študovať
Za čo mu srdečne ďakujem!
Hej Vierka a ty si kde? Ani na jednej fotke ťa niet. Ty si duch?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať