Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Zita5
Nemohlo by to byť na 100% ...je to na ul. Fraňa Mojtu
No, ďakujem za presný popis miesta uskutočnenia stretka:p
Budem teda hľadať Fraňa.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pepa
No, ďakujem za presný popis miesta uskutočnenia stretka:p
Budem teda hľadať Fraňa.
Takže dovolím si Ťa napísať do veľkého zoznamu sľubujúcich , či ako ?:p
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Pepa, ak chceš bližšie upresnenie, sú to bývalé Nitrianske tlačiarne, je tam presťahovaná Knižnica.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

LubenaK
Pepa, ak chceš bližšie upresnenie, sú to bývalé Nitrianske tlačiarne, je tam presťahovaná Knižnica.
nepomohlo, som tam chodila už dáááááááááááávno
Niečo "bližšie" prosím.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Skús sa pozrieť na to takto:

http://mapy2.atlas.sk/MapViewer/mapv...&action=zoomto
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Hmmmmmmm - tuším som v obraze. Ale veď keď netrafím budem triafať telefónom
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

endrju
Endrju, klobúk dolu, ty sa tu vyznáš, ako rodený Nitrančan... Nemáš tu dáke korene? :-) (si dokonca lepší ako my :-) )
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Viera123
Endrju, klobúk dolu, ty sa tu vyznáš, ako rodený Nitrančan... Nemáš tu dáke korene? :-) (si dokonca lepší ako my :-) )
Vierka, to "vyznanie sa" je úplne o niečom inom ...
Ale ešte za predchdázajúceho režimu som mal príležitosť dosť často pobudnúť aj v NR. V súčasnosti je tých návštev v Nitre podstatne menej, ale dosť pomôže aj to.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.mediacafe.sk/foto.htm a čo takto
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

endrju
Vierka, to "vyznanie sa" je úplne o niečom inom ...
Ale ešte za predchdázajúceho režimu som mal príležitosť dosť často pobudnúť aj v NR. V súčasnosti je tých návštev v Nitre podstatne menej, ale dosť pomôže aj to.
A na čo si Endrju narážal, že o niečom inom ?
Myslíš, že len v mapách to bude:p? A nebuď tajomný, prezraď, na čo si chodil do Nitry .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pepa
Hmmmmmmm - tuším som v obraze. Ale veď keď netrafím budem triafať telefónom
Neboj ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Posúvam..............................
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stretnutie NR dňa 19.5.2006 o 16,00 hod sa ruší z dôvodu zaneprázdnenosti poraďákov .
Naposledy upravil Zita5 : 17.05.06 at 07:50
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Opätovne sa chceme stretnúť!!! Nitrančania a okolie termín 16.6.2006 o 16-17 hodine, miesto upresníme!!!! Potvrdzujte účasť, nech môžeme v prípade potreby rezervovať štadión!
Naposledy upravil Viera123 : 30.05.06 at 17:24
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Prosím, aby ste na deň 16.6.2006 dali zbohom ročnému zúčtovaniu ZP a venovali sa oveľa ušľachtilejšej téme - STRETNUTIU!!!
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Viera123
Prosím, aby ste na deň 16.6.2006 dali zbohom ročnému zúčtovaniu ZP a venovali sa oveľa ušľachtilejšej téme - STRETNUTIU!!!
Aj keď nie zbohom.. ale aspoň pauzu
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Vyzerá to, že budeme na tom stretku iba štyri?? Účasť potvrdili Garter, LubenaK, Abel a ja, nikto viac??
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Vyzerá to, že budeme na tom stretku iba štyri?? Účasť potvrdili Garter, LubenaK, Abel a ja, nikto viac??

ZITA5..........
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
ZITA5..........
No veď to by vyzeralo, aby hlavná asistentka chýbala!!! Môžem ti prenechať túto tému k manažovaniu?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zita5
ZITA5..........
Zitka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať