Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Vy máte tuším radšej tie ročné zúčtovania ako stretnutia , keď sa nikto nehlásite, vyvedie ma niekto z omylu?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja ročné zúčtovania nemám rada!!!

A na stretko sa hlásim.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No kóóónečne , sa niekto prihlásil ďalší :p
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ivana Š
Ja ročné zúčtovania nemám rada!!!

A na stretko sa hlásim.
No hurá a z Moyzesova to nemáš ďaleko. Keď už Novozámčania sa nemôžu dohodnúť. To aby vám to organizovali cezpoľní há ? Keby sme nešli na budúci týždeň dolu aj ja by som sa možno pridala. Ale to asi chlap nebude súhlasiť aby sme šli ešte raz o týždeň na to. Ale veď uvidíte nazbiera sa vás dosť ešte máte na to dva týždne.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

presnejšie z MOJZESOVA, v minulosti Ezdeg ešte nás tak aj často volajú - že Ezdečania Ja som bola aj za stretko v NZ, lan nejak to na tej téme zmrzlo, prídem rada aj do Nitry a príďte aj ďalší Novozámčania!
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ivana Š
presnejšie z MOJZESOVA, v minulosti Ezdeg ešte nás tak aj často volajú - že Ezdečania Ja som bola aj za stretko v NZ, lan nejak to na tej téme zmrzlo, prídem rada aj do Nitry a príďte aj ďalší Novozámčania!
Veď sa mi to zdalo divné že Moyzesovo chcela som to strašne pravopisne, no podarilo sa . Aj to viem že Ezdečani ja som Kesanka čavík. A v Nitre som študovala. Takže poznám to tam. Aj keď musím uznať že sa toho odvtedy dosť zmenilo.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Máme v strede obce pred Obecným úradom sochu Štefana Moyzesa,podľa ktorého sme vraj pomenovaní, neviem kedy v dejinách sa to pomotalo - Y - J. Už tu bola taká petícia - dávno, tak 15 rokov, že aby sme sa premenovali na Moyzesovo, ale neprešlo to, veď si predstav tie vybavovačky na úradoch - zmena bydliska...
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Ivana Š
Máme v strede obce pred Obecným úradom sochu Štefana Moyzesa,podľa ktorého sme vraj pomenovaní, neviem kedy v dejinách sa to pomotalo - Y - J. Už tu bola taká petícia - dávno, tak 15 rokov, že aby sme sa premenovali na Moyzesovo, ale neprešlo to, veď si predstav tie vybavovačky na úradoch - zmena bydliska...

Ivi, vždy je lepšie Mojzesovo ako Mojsejovo
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Pripomínam Nitre a okoliu (okolie je cca 333 km od Nitry ), že 16.6.2006 sa koná "POKRAHULOVÉ" stretnutie v Nitre, miesto upresníme, čas okolo 16. - 17. hod. Prihlásili sa: LubenaK, Garter, Abel, Zita5, Ivana Š., Viera123. Účasť pribúda slimačím tempom, ale verím, že nikto aspoň nepovie, že oznam bol daný na poslednú chvíľu!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Prosím Vás, prineste si so sebou aj volebné lístky, keby sa nám to stretnutie náhodou zvrhlo do "neskorých ranných hodín", aby sme si potom neprespali ten termín T v deň D a aby sme si splnili svoju občiansku dobrovoľnosť
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.................posúvam........
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
.................posúvam........
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Nitra, o týždeň je stretko, pridá sa ešte niekto, alebo už ani nie?
Kde všetci blúdite? Nakoniec budeme musieť zavolať na pomoc regón BA, TN, KE, či ďalšie!?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Nitra, o týždeň je stretko, pridá sa ešte niekto, alebo už ani nie?
Kde všetci blúdite? Nakoniec budeme musieť zavolať na pomoc regón BA, TN, KE, či ďalšie!?

.......................................
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Keby ste to robili o týždeň neskôr určite by dorazil aj bratislavský klan vo väčšom počte

Veď už len ja som dobrý počet
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Muška nakoniec aj to sa môže stať .....
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Muška
Keby ste to robili o týždeň neskôr určite by dorazil aj bratislavský klan vo väčšom počte

Veď už len ja som dobrý počet
Muška...a čo tak, keby blaváci v piatok ráno vyšli...a postupne obehli celú republiku
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Hlinkovx
Muška...a čo tak, keby blaváci v piatok ráno vyšli...a postupne obehli celú republiku
To nie je zlý nápad

Ale ani Prievidza to nemá do Nitry moc ďaleko
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Muška
Ale ani Prievidza to nemá do Nitry moc ďaleko
však hovorím..že už aj do Prievidze môžete skočiť...však to máte kúsok určite bližšie...ako ja tam
pre vysvetlenie:

vy pôjdete v aute napríklad 4 osoby...takže 90 km /4 = 22,5 km
ja pôjdem sama takže to mám za 90 km

čiže z toho mi vychádza..že to máte bližšie
takže očakávam termín
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Silviky, no vidím, že si bola génius z matematiky.

Nepomáhala si náhodou pri tvorbe tlačív pre RZZP????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať