Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Aj mne sa medzi vami páčilo, prídem aj nabudúce
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ivana Š
Aj mne sa medzi vami páčilo, prídem aj nabudúce
Tešíme sa
Naposledy upravil Zita5 : 17.06.06 at 12:01
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Zitka, aj ty máš asi plnú schránku, písala som Ti SS, vyhodilo chybu
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

ingi
Zitka, aj keď sme všetky iba 17-tky , na ozdravovacie a skrášľovacie školenie určite prídeme.
Zitka, takže nabudúce si budeme všetky objednávať tú čistú horúcu vodu ???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
jamajka
Zitka, takže nabudúce si budeme všetky objednávať tú čistú horúcu vodu ???

jamajka , okrem iného lepšieho aj horúcu čistú vodu . Tak, aby sme neporušili tradíciu nitrianskeho stretka .Kolegom iste bude vŕtať v hlave o akej horúcej čistej vode hovoríme ,........ to bol len jeden druh z menu, ktoré nemenovaná super reštaurácia ponúka - na objednávku.
Naposledy upravil Zita5 : 17.06.06 at 14:42
0 0
hanulla hanulla

hanulla je offline (nepripojený) hanulla

žena plná energie
Baby sme tam úžasné no čo poviete, môžu ľutovať tý čo neboli. A zistím aj neskoršie spoje do Hlohovca aby aj cezpolné mohli ostat dlhšie
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
hanulla
Baby sme tam úžasné no čo poviete, môžu ľutovať tý čo neboli. A zistím aj neskoršie spoje do Hlohovca aby aj cezpolné mohli ostat dlhšie

A načo máme v Nitre Šarkana ....dáme ich odviezť .....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zitka fakt ste úžasné. Konečne vás poznám. Dík.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
LubenaK
Neskutočná škoda, že p. Mihál nevedel a neprišiel. Snáď nabudúce.
Budem tému Nitra pozornejšie sledovať, už mám viac času, a dúfam že naozaj snáď nabudúce.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jozef Mihál
Budem tému Nitra pozornejšie sledovať, už mám viac času, a dúfam že naozaj snáď nabudúce.
Aby bolo ....na budúce...treba si dať tému medzi sledované ...a potom neunikne stretko.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

LubenaK
Neskutočná škoda, že p. Mihál nevedel a neprišiel. Snáď nabudúce.
Je to fakt škoda, lebo Jožko je super. Na takého známeho človeka je až neuveriteľne skromný. A dá sa s ním celkom normálne posedieť a porozprávať.:p No a nemá problém prísť aj keď vie, že tam budú samé baby.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5
A načo máme v Nitre Šarkana ....dáme ich odviezť .....
Ale už som tuším spomínala, že také služobné poraďácke auto by bolo aj celkom vyťažené... Keby dal každý zaregistrovaný poraďák 15.- Sk, tak by sme si mohli kúpiť aj to Volvo od pipera, čo ponúka na prednej strane.

Tu som chcela dať toho zeleného vyškerenca, ale nemôžem pridať žiadneho smajla. A ani súhlasy.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Ale už som tuším spomínala, že také služobné poraďácke auto by bolo aj celkom vyťažené... Keby dal každý zaregistrovaný poraďák 15.- Sk, tak by sme si mohli kúpiť aj to Volvo od pipera, čo ponúka na prednej strane.

Tu som chcela dať toho zeleného vyškerenca, ale nemôžem pridať žiadneho smajla. A ani súhlasy.

Na budúce stretko si prehodnotíme rozpočet a odhlasujeme nové poraďácke aftíčko
Naposledy upravil Zita5 : 24.06.06 at 21:44
moto.gif  
roztieskavačka.gif  
1/1
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Môžem sa spýtať, koľko sa vás v Nitre zišlo? Som z okolia cca 30 km, možno by som nabudúce prišla (teraz som o tomto tiež nevedela).
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Fany
Môžem sa spýtať, koľko sa vás v Nitre zišlo? Som z okolia cca 30 km, možno by som nabudúce prišla (teraz som o tomto tiež nevedela).

Fany , veď sme stránku posúvali stále , asik si si to nevšimla . Teraz nás bolo len 8, ale pevne verím , že nabudúce nás bude viac .Len treba sledovať túto stránku .Ak sa zúčastníš tak bude fajn, vítaný je každý .
0 0
Fany Fany

Fany je offline (nepripojený) Fany

Ďakujem, skúsim sa pohrať s tým, že si to dám na sledované témy. Ešte som to nerobila ale dufam, že sa mi to podarí. Keď som vás videla na tých fotkách, až mi bolo ľúto, že som tam nebola. Snáď nabudúce.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
fany..
keď si v tejto téme..
hore je práca s témou keď na to klikneš..otvorí sa ti ponuka a tam je sledovať túto tému
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Zita5
Na budúce stretko si prehodnotíme rozpočet a odhlasujeme nové poraďácke aftíčko


no tak to by bolo supr ja som za služobné aftíčko............. podme hlasovať, gdo je za????
le 1 otázka gdo by šoféroval hmmmm asi nejaký abstinent
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Barbara
no tak to by bolo supr ja som za služobné aftíčko............. podme hlasovať, gdo je za????
le 1 otázka gdo by šoféroval hmmmm asi nejaký abstinent
Miesto za volantom je len jedno a my sme abstinenti všetci. A včera nás ešte aj Richard nechal abstinovať...
0 0
apsgroup apsgroup

apsgroup je offline (nepripojený) apsgroup

Nitrančania, chcem vás poprosiť, nemáte skúsenosti s vyhodnocovaním prijímačiek na UKF Nitra??? Syn bol na prijímačkách 13.6. ,výsledky mali byť na internete na druhý den, dnes je 6.7. a my ešte stále nemáme výsledky???
No je to normálne?? čo si mám o tom myslieť iné, ako že sú vyhodnocované velmi "tajne" "pod prideleným kodom"".To myslím ironicky. Už som tam niekolkokrát volala, raz sa tam zjavili len body za prijímačky, z toho sa nič nevie, ďalsí raz povedali, že bude zasadať komisia, ktorá vyberá a tak.
Už som z toho poriadne znechutená. Neviete ako to tam chodí???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať