Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Posúvam tému, aby niekomu neušla
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vypadá to tak , že bude stretko 27.až 28.2006:p Objednám ubytko:p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
........................posúvam
sfinga.gif  
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

No nejako sa nikomu nechce tuším do toho tepla, ozaj by sme sa mali stretnúť v noci a spojiť príjemné s užitočným . A cezpoľní by nemuseli utekať domov!
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

pochopila som
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Cezpoľní - to sme aj my z Mojsejova???
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Ivana Š
Cezpoľní - to sme aj my z Mojsejova???
No a snáď o tom nepochybuješ! Takže zabezpečiť rodinu na dva dni a ide sa na stretko do Nitry! Čo sme nejaké B-čka?
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Mne je to zatiaľ tiež jedno, len dúfam, že mi do toho nič nepríde.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Už sú všetci prihlásení? Aby niekomu zase neušiel termín. Zatiaľ je to aktuálne vo štvrtok, 26. 7. 2006, poprosím Nitrančanov o upresnenie miesta a hodiny Teším sa.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Posúvam.......
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Mrzí ma to, ale nemôžem sa zúčastniť stretka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pepa
Mrzí ma to, ale nemôžem sa zúčastniť stretka.
Erika , to aj mňa .....však si mohla zobrať aj dcérku .......alebo niečo vážne do toho prišlo ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Re: Nitra
Už sú všetci prihlásení? Aby niekomu zase neušiel termín. Zatiaľ je to aktuálne vo štvrtok, 26. 7. 2006, poprosím Nitrančanov o upresnenie miesta a hodiny Teším sa.
__________________
AK VÁM ŽIVOT NADELÍ CITRÓN, KÚPTE SI MARTINI . . . . . . . . . . . . . Elena





OPRAVUJEM Abel :


Vo štvrtok 27.7.2006 .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

To ja sa už nemôžem dočkať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam .......
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zitka, a neplatí to krásne miestečko, čo sme našli??? www.relaxfantasy.sk? A ja som sa taaaak tešila!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Zitka, a neplatí to krásne miestečko, čo sme našli??? www.relaxfantasy.sk? A ja som sa taaaak tešila!
Vierka , ale však ja som nenamietala , len som teraz prekvapená , že niekto už si nepamätám kto .....sa pýtal na miesto konania ......no idem ja spraviť trošku upravený príspevok ......nemáme dobrú reklamu stretka ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ..................
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.

http://www.relaxfantasy.sk/


Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť)

Prihlásení :Heni :p Ivana Š :p , LubenaK :p , Viera123 :p , abel :p va1ke :p Zita 5
Naposledy upravil Zita5 : 25.07.06 at 19:25
mnaw.gif  
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vierka , ale však ja som nenamietala , len som teraz prekvapená , že niekto už si nepamätám kto .....sa pýtal na miesto konania ......no idem ja spraviť trošku upravený príspevok ......nemáme dobrú reklamu stretka ....
Noooo, mali by sme teda vymyslieť niečo pútavejšie... Trebárs vymyslieť nejakú súťaž, napr. kto "vytiahne na stretko" čo najviac ďalších "lenivých" poraďákov alebo súťaž o miss poraďák odborník (alebo bikiny?) alebo by sme priamo na stretku súťažili o basu piva (že Elen ), veď niečo by sa už len našlo a bol by problém aj nájsť takú veľkú halu v Nitre! :p:p:p
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Pracujem na príspevku nevyrušovať ...................:p


Dňa 27.7.2006 sa v Nitre koná stretnutie ...http://www.relaxfantasy.sk/?
v priestoroch RELAX FANTASY Beniakova 2, 949 01 Nitra -Chrenová o 16,00 hod.
Autobus zo železničnej stanice č. 19, z Klokočiny č. 32, z Čermáňa č. 6, z Viničiek č. 28 (pri tomto spoji sa treba trochu prejsť) alebo jednoducho zobrať taxík a hlavne PRÍSŤ!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať