Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
JanaF
Super, uz nas je znova o troska viac

to Anonymka: Cas s tym bude horsie, ale ak by vacsia cast suhlasila, tak predpokladam, ze o tej 19,00 - 20,00 uz nikto nepracuje Zeby ano? Ozaj, ktory datum vyhovuje?????
No to by aj šlo. Mne zatiaľ vyhovujú obe dátumy. Ja mám problém iba s tým, ako sa tam dostanem. Hrozne málo cestujem. Vodičák zas nemám.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Jesso, ja idem túto sobotu a budem tam celý týždeň. Kde máš chalupu?
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

Muška
Jesso, ja idem túto sobotu a budem tam celý týždeň. Kde máš chalupu?
vies kde je penzion Anna ?-presne oproti je dom, ktorý má novú strechu-prídi sa ukázať , rada sa zoznámim...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

JanaF, my sa v BA stretávame o 17.00 a vydržíme kým nezatvoria. O 19.00 h-20.00 nebude už neskoro?
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
To Muska: Keby to zalezalo odo mna, tak mozeme aj od rana, hoci od 8,00 do neskorych vecernych hodin
Ale ked si tak vezmes, stretneme sa v piatok o 19,00 a odchod mozno bude az v nedelu Nitra ma nadherne velke namestie a to je otvorene 24,00 denne
Naposledy upravil JanaF : 03.06.05 at 14:47
0 0
Tangi Tangi

Tangi je offline (nepripojený) Tangi

Ja sa rád pridám. Dátum zatiaľ vyhovuje ( 10. alebo 17.6) Môžem niekoho zobrať.Ahojte
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Super, dalsi novy poradaci

Jamajka, ak sa budeme chystat na stretko do BA, tak potrebujeme, aspon celu vlakovu supravu, alebo velke lietadlo....
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Ahojte Nitrania, Šaľania, Bratislavčania... proste poraďáci

som za stretnutie v NR ... rada prídem... prípadne pomôžem aj s organizáciou, už som tam trochu doma, veď tam študujem.
Ako tu bola spomínaná konkurencia, o tom to tu nie je. My sme proste tím a nie súperi. Rada by som pozvala do týchto končín všetkých čo by mohli prísť.
A dám jeden návrh do placu... že stretká by sa mohli točiť... NR, SA, BA, LV... podľa vzájomnej dohody.

Dajme hlavy dokopy a niečo vymyslíme.
Keby bolo stretnutie 10.6. v NR - kde to plánujete?
Naposledy upravil garter : 05.06.05 at 21:09
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

garter
Ahojte Nitrania, Šaľania, Bratislavčania... proste poraďáci

som za stretnutie v NR ... rada prídem... prípadne pomôžem aj s organizáciou, už som tam trochu doma, veď tam študujem.
Ako tu bola spomínaná konkurencia, o tom to tu nie je. My sme proste tím a nie súperi. Rada by som pozvala do týchto končín všetkých čo by mohli prísť.
A dám jeden návrh do placu... že stretká by sa mohli točiť... NR, SA, BA, LE... podľa vzájomnej dohody.

Dajme hlavy dokopy a niečo vymyslíme.
Keby bolo stretnutie 10.6. v NR - kde to plánujete?
LE ako Levoča ?
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Heni
LE ako Levoča ?
Myslela som Levice... ale môžu prísť aj z Levoče... budú vítaní... v rýchlosti som napísala sprostosť.... opravujem LV
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Heni LE je levoča, LV sú Levice
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Garter som za.... ja som len zo srandy povedala čosi a teraz ma tu kameňujete! Nie je od vás pekné..... veď som myslela, že táto časť (okolia NR chápte) sa pozbiera a niečo spácha!!!, veď len na to čakám, hoci môj muž mi povedal, že aj do Bratislavy ma odvezie!!!... takže takto
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

Bionda
Heni LE je levoča, LV sú Levice
Heni to vie, ja som to blbo napísala.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Kočky už som tu. Dva dni som dovolenkovala a Vám sa tu za ten čas podarilo rozbehnúť celkom slušnú debatu . Tak a teraz naostro. Môže to stretko byť už tento piatok (10.6) ? Komu to nevyhovuje?
0 0
hanulla hanulla

hanulla je offline (nepripojený) hanulla

žena plná energie
Cau Jamajka - uz si tu. Ja som myslela že ešte ostaneš ležať.

kedže som prvá hodila do placu dátum 10.6. tak asi musím hodit do placu aj pevný čas. Možno že by vyhovovalo medzi 17-18. hod a to z toho dôvodu aby sa mohli cezpolné kočky dostať do NR a potom z NR. Čo Vy na to. Treba len určiť už len miesto stretnutia.

Kto sa pripája, nech zdvihne ruku
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
hanulla
Cau Jamajka - uz si tu. Ja som myslela že ešte ostaneš ležať.

kedže som prvá hodila do placu dátum 10.6. tak asi musím hodit do placu aj pevný čas. Možno že by vyhovovalo medzi 17-18. hod a to z toho dôvodu aby sa mohli cezpolné kočky dostať do NR a potom z NR. Čo Vy na to. Treba len určiť už len miesto stretnutia.

Kto sa pripája, nech zdvihne ruku
Jááá, a aj Braňa vezmem

Braňo, však!?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Miesto by bolo dobré, aby aj autiak bolo aj kam zaparkovať....
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Bionda, kto je Braňo? Žeby prvý chlap v našej partii?
0 0
garter garter

garter je offline (nepripojený) garter

hanulla
Cau Jamajka - uz si tu. Ja som myslela že ešte ostaneš ležať.

kedže som prvá hodila do placu dátum 10.6. tak asi musím hodit do placu aj pevný čas. Možno že by vyhovovalo medzi 17-18. hod a to z toho dôvodu aby sa mohli cezpolné kočky dostať do NR a potom z NR. Čo Vy na to. Treba len určiť už len miesto stretnutia.

Kto sa pripája, nech zdvihne ruku
ja dvíham... už je vybraté miesto kde to bude?
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Terezka, miesto ešte nemáme. Čakám od Nitranov návrhy. Kam by sme sa pomestili?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať