Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Baby, a čo by ste vy chceli robiť v tom vínnom sklípku? Veď tam ani nemajú toľko vody, čo ste vy vypili, a tú čo majú, dávajú do vína. Ešte že som zachraňovala situáciu s tým pivom
Elenka , najbližšie bude stretko v súkromí ...budeme variť guláš opééééékat ........a vínko bude tiež ..........ale priznám sa ,že už si zmrzku nedám ............:p radšej to pivo , do toho aspoň vidím ....



V rámci programu príde aj sumo ....:p
Naposledy upravil Zita5 : 28.07.06 at 07:27
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

Zita5
Martinka a čo moja SS .....však si bola na PORADE ....hm ????? Už tretí krát Ti to neprejde ....... Alebo si sa zľakla toho odvozu .......

Ahoj Zita, nie toho odvozu som sa nezľakla. A na porade som včera nebola vôbec. Ale ako teraz tak rozmýšlam, tak za mojim kompom sedel môj nástupca a ja mám poradu ako domovskú stránku takže keď si otvoril internet tak sa mu načítala porada. Inak si to neviem vysvetliť. A ešte k tomu nás včera odstavili, lebo prerábali kompy. Takže neviem čo sa schaosilo. Tvoju ss som si prečítala až dnes ráno. No dúfam, že do tretice to vyjde.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
va1ke
Ahoj Zita, nie toho odvozu som sa nezľakla. A na porade som včera nebola vôbec. Ale ako teraz tak rozmýšlam, tak za mojim kompom sedel môj nástupca a ja mám poradu ako domovskú stránku takže keď si otvoril internet tak sa mu načítala porada. Inak si to neviem vysvetliť. A ešte k tomu nás včera odstavili, lebo prerábali kompy. Takže neviem čo sa schaosilo. Tvoju ss som si prečítala až dnes ráno. No dúfam, že do tretice to vyjde.
Martinka ....dúfam že to vyjde ...ja ako som Ťa zbadala , že si na Porade , hneď mi odľahlo ...poslala som SS ....ale žiadna odozva ....tak preto som bola prekvapená , že si sa neozvala ...... A aj Vierka si robila starosti , chcela ísť do Relax centra Ťa čakať ....ja som ju potom odhovorila , že však si na PORADE a určite si prečítaš zmenu ...aj výzvu pre Teba .......no ale už je po tom ... tak na budúce .
0 0
va1ke va1ke

va1ke je offline (nepripojený) va1ke

Zita5
Martinka ....dúfam že to vyjde ...ja ako som Ťa zbadala , že si na Porade , hneď mi odľahlo ...poslala som SS ....ale žiadna odozva ....tak preto som bola prekvapená , že si sa neozvala ...... A aj Vierka si robila starosti , chcela ísť do Relax centra Ťa čakať ....ja som ju potom odhovorila , že však si na PORADE a určite si prečítaš zmenu ...aj výzvu pre Teba .......no ale už je po tom ... tak na budúce .
Tak na budúce. Ja mám vždy takúto smolu, čo sa týka stretka. ja som si už zvykla.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
va1ke
Tak na budúce. Ja mám vždy takúto smolu, čo sa týka stretka. ja som si už zvykla.
Martinka mohli by sme si vymeniť cez SS telef.čísla ....v prípade podobného problému by sme sa aspoň vedeli spojiť
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Zita5
Elenka , najbližšie bude stretko v súkromí ...budeme variť guláš opééééékat ........a vínko bude tiež ..........ale priznám sa ,že už si zmrzku nedám ............:p radšej to pivo , do toho aspoň vidím ....



V rámci programu príde aj sumo ....:p
Zitka, a nemôžeme sa stretnúť už dnes? Ja mám ešte stále dovolenku. A práve spievajú: ... hlava bolí... ... nemôžem ísť... čo sa robí, nechápem sám... myslím, že môže byť, nie je to až tak zlé... ...láka ma to, čo zabiť ma môže... no lepšiu pesničku mi ani zahrať nemohli. To ste mi ju objednali?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Zitka, a nemôžeme sa stretnúť už dnes? Ja mám ešte stále dovolenku. A práve spievajú: ... hlava bolí... ... nemôžem ísť... čo sa robí, nechápem sám... myslím, že môže byť, nie je to až tak zlé... ...láka ma to, čo zabiť ma môže... no lepšiu pesničku mi ani zahrať nemohli. To ste mi ju objednali?

Elenka môžeme , stačí napísať .....že žiadny sumo v tom nebráni a večer ideme na to .....:p
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Vidíš, na toho som úplne zabudla Nevieš prečo teraz zase hrajú pesničku... zabi ma nežne?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
abel
Vidíš, na toho som úplne zabudla Nevieš prečo teraz zase hrajú pesničku... zabi ma nežne?

Elen to je asik z tepla .......:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Nitrančanky milé, a čože ste si Vy aj nejakého Sumo-Borca na stretko objednali? No pekné veci tu na seba prezrádzate, neviem, či by sme sa nemali nabudúce vypraviť na nejakú inšpekčnú návštevu, čo Vy na to? Ale len v prípade, že termín a miesto stretka hodíte aj sem a nielen cez SS. Ale je vidno, že Vám bolo dobre a to Vám prajem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Nitrančanky milé, a čože ste si Vy aj nejakého Sumo-Borca na stretko objednali? No pekné veci tu na seba prezrádzate, neviem, či by sme sa nemali nabudúce vypraviť na nejakú inšpekčnú návštevu, čo Vy na to? Ale len v prípade, že termín a miesto stretka hodíte aj sem a nielen cez SS. Ale je vidno, že Vám bolo dobre a to Vám prajem.

Eulalia ...však termín bol aj tu v téme ..bolo treba prísť ......aj Sumo by sa potešil .... okrem iného rada by sme sa s Tebou stretli
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5
Eulalia ...však termín bol aj tu v téme ..bolo treba prísť ......aj Sumo by sa potešil .... okrem iného rada by sme sa s Tebou stretli
Zitka, veľmi rada prídem, to s tým termínom cez SS som napísala preto, že ste mali trochu problémy s nefungujúcim podnikom a dohovárali ste sa, že si budete termíny potvrdzovať cez SS.
Ale skoro všetky Vás poznám z príspevkov, aj keď žiadnu osobne, a práve to, čo čítam - aj medzi riadkami - v tých príspevkoch, to ma ťahá, aby som Vás prišla pozrieť aj osobne. Budúci týždeň máme celozávodnú dovolenku, tak neviem, kedy sa dostanem na Poradu, ale určite si nájdem aspoň chvíľu na to, aby som sem nakukla, lebo by mi to chýbalo. No čo, závislosť na Porade ako vyšitá, ale stále je zdravšia, ako na tých cigaretách.
Takže pozdravujem všetky Nitrančanky a teším sa, že sa (dúfam) čoskoro uvidíme aj osobne.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Do kelu, tak toto som pokašľala..... tri týždne som nebola na porade, lebo som sa sťahovala........ a aha....... ja som Vás zmeškala . No teda, to mi je fakt ľúto. Tak mi aspoň podajte podrobný referát..... čo všetko sa stalo počas mojej neprítomnosti ????
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jamajka
Do kelu, tak toto som pokašľala..... tri týždne som nebola na porade, lebo som sa sťahovala........ a aha....... ja som Vás zmeškala . No teda, to mi je fakt ľúto. Tak mi aspoň podajte podrobný referát..... čo všetko sa stalo počas mojej neprítomnosti ????
Maja, veď som ti minule písala, že nemám na teba kontakt, keby si ho bola nechala, tak ti dám určite vedieť, pretože som na teba tuho myslela, že by si bola rada prišla...
Kam si sa sťahovala? A čo práca, darí sa?
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Vieri, hneď teraz robím nápravu.... . Sťahovala som si kanceláriu, teraz sedím na opačnom konci mesta.... nebola som na nete, doma som nechala počítač v sieti a práve náš dom si vybral blesk . V práci je to zatiaľ také všelijaké.... ale verím, že časom sa to všetko vylepší . No, a ako bolo?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

jamajka
Vieri, hneď teraz robím nápravu.... . Sťahovala som si kanceláriu, teraz sedím na opačnom konci mesta.... nebola som na nete, doma som nechala počítač v sieti a práve náš dom si vybral blesk . V práci je to zatiaľ také všelijaké.... ale verím, že časom sa to všetko vylepší . No, a ako bolo?
Aha, tak tomu sa vravi smola....
Ako bolo? No fotky sice nikomu ani nenapadlo robiť, ale bolo fajn , boli sme tam, ako minule, akurát že som to výslovne zajednala vonku a boli sme asi do deviatej. A niektorí z nás si aj polabužili :-). Nabudúce budeme v tom relaxfantasy, už sme si overili u majiteľa, že kedy je otvorené, je to tam pekné, videla si www stránku?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zita5
Vierka alebo možno to čo bolo v tej prvej zmrzke
Dúfam,že tam bol diamantový prsteň:p a nie nič horšie.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Majka, prsteň bol, ale briliantový, a je teraz neviem, či je horší diamant alebo briliant. Neviem, ako môžem s takýmito medzerami zo znalostí z bežného života žiť. Do budúceho stretka si doplním vedomosti.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel
Majka, prsteň bol, ale briliantový, a je teraz neviem, či je horší diamant alebo briliant. Neviem, ako môžem s takýmito medzerami zo znalostí z bežného života žiť. Do budúceho stretka si doplním vedomosti.
My, čo vlastníme diamantové bane v Južnej Afrike nerobíme rozdiely.
Máš to jedno. My už len veľkosť drahokamu oceňujeme.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Chcem trošku prevetrať túto tému, lebo už tu nikto neotvoril žiadne okno V stredu 6. septembra sa v Nitre koná školenie Jožka Mihála, na ktorej budú aj iní Poraďáci (Manual, Zdeni, Darling a vlastne dúfam že aj JM) Myslím, že je to v stredu, vyhovovalo by vám po skončení školenia posedieť nejaké dve hodinky? Pravdepodobný termín skončenia seminára nám prednášajúci určite prezradí.
http://porada.sk/calendar.php?do=get...-9-6&e=403&c=4
Naposledy upravil abel : 23.08.06 at 19:56
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať