Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
No to je ale veľká škoda, čo k tomu dodať Muška .
Ale pripusti , že niekedy sa aj zázraky dejú a ono sa to vyrieši samo
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Elenka Navrátilová je dobrá duša tejto Porady. Myslím si, že aj keď nemôže prísť, tak tie súhlasy dala preto lebo sa teší spolu s nami.
Zuzka, ďakujem Ti veľmi pekne.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak už ste vyštartovali? Stále síce neviem, kam mám ísť, ale ak by tam niekde sedela jedna ženská s červenými vlasmi, tak som to ja. Nie že si sadnete k inému stolu a budete ma ignorovať, že šak to nie som ja. A budete vonku či dnu?

PS: Stresujem ako pred prvým rande.
Naposledy upravil Gabi03 : 18.04.08 at 12:58
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Babenky, budem rada ak mi to dnes vyjde, aké je poznávacie znamenie??? Kvet v zuboch ? alebo čosik iné?
Nevidím tiež Zuzku prihlásenú?
Inak jáá už asi viem ktorý podnik to to Malibu- mali tam , že husacie hody a bola to hotová katastrófa, no dúfam, že sa už polepšili...
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bionda Pozri príspevok
Babenky, budem rada ak mi to dnes vyjde, aké je poznávacie znamenie??? Kvet v zuboch ? alebo čosik iné?
Nevidím tiež Zuzku prihlásenú?
Inak jáá už asi viem ktorý podnik to to Malibu- mali tam , že husacie hody a bola to hotová katastrófa, no dúfam, že sa už polepšili...
Šak my nejdeme jesť, my ideme piť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Nebol by niekto taký láskavý a poskytol mi tel. číslo? Na lubenak mám, ale tá je nejak ticho a obávam sa, že sa jej nechce prísť.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Gabi03 Pozri príspevok
Tak už ste vyštartovali? Stále síce neviem, kam mám ísť, ale ak by tam niekde sedela jedna ženská s červenými vlasmi, tak som to ja. Nie že si sadnete k inému stolu a budete ma ignorovať, že šak to nie som ja. A budete vonku či dnu?

PS: Stresujem ako pred prvým rande.
Priznám sa aj mne všelijako krúti v bruchu. Žeby zo stresu, či vás vôbec nájdem?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Gabi03 Pozri príspevok
Nebol by niekto taký láskavý a poskytol mi tel. číslo? Na lubenak mám, ale tá je nejak ticho a obávam sa, že sa jej nechce prísť.
Ja Ti moc nepomôžem, lebo ani ja ešte neviem kde to idem, a asik prídem posledná.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Simonka a budeme sa vôbec poznať , po takej dobe? Teším sa na Teba .

Gabi poslala som ti t.č.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Kdo chce, ida cestou vezmem- idem od zlatomoraveckej .... aj číslo dám- ak chcete zakričte!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
Tak už ste vyštartovali? Stále síce neviem, kam mám ísť, ale ak by tam niekde sedela jedna ženská s červenými vlasmi, tak som to ja. Nie že si sadnete k inému stolu a budete ma ignorovať, že šak to nie som ja. A budete vonku či dnu?

PS: Stresujem ako pred prvým rande.
Nestresuj
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Stojaci na kruháči pod Zoborom, event. na Mostnej... kričíte alebo nie??
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bionda Pozri príspevok
Kdo chce, ida cestou vezmem- idem od zlatomoraveckej .... aj číslo dám- ak chcete zakričte!
Ja budem kričať ostošesť, len mi to bude asi prd platné, keď už šeckí tam budete. Aj mávať budem ak pomóže.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A kde budeš stáť, veď ťa vezmem černé auto môj poznávací znak-
Naposledy upravil Bionda : 18.04.08 at 13:19
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bionda Pozri príspevok
A kde budeš stáť, veď ťa vezmem černé auto môj poznávací znak-
Ale né ja nebudem stáť, ale idem tiež od zlatomoraveckej, vlastne po nej. Ja som to len tak, my prídeme až neskoro okolo 19:00. Však z RK to nejakú dobu trvá.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nuž čo už s tebou, tak si dávaj pozor po zlatomoraveckej, lebo podaktorí "nadľudia" z ŠPZ BA chodia po nej ako "besní" aj do plných
Hádam sa ešte stretneme, že už neodídem pokým dojdete , tak ponáhľajte
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Babenky čakám Vás ........ja už odchádzam z práce .
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A to už ideš?
Neblázni
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stretko dopadlo véééééľmi dobre. Bolo nás dosť, vezmem to podľa abecedy, aby sa nikto neurazil:
Ajuška, Bionda, ermon, Gabi03, Kazu, Liduska, Lubenak, roletka, Zitka5, zuhl, Zuzka a na chvíľu nás navštívila aj Simonab.
Rozišli sme sa okolo 23.00 hod. Kto mohol prísť a neprišiel (samozrejme mám na mysli Nitranov a okolie), môže ľutovať.
Striptíz síce nebol, ale sme mali možnosť vzhliadnuť členov Chippendale (dúfam, že som to napísala dobre) na fotkách.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Stretko bolo super , som veľmi rada, že som spoznala ďalšie naše sympatické super poraďáčky .
Teším sa už teraz, na ďalšie stretnutie a dúfam ,že bude v takom hojnom počte , ba ešte vo väčšom aj na budúce .

No a čo dodať .......to nepotrebuje komentár , super nálada panovala až skoro do záverečnej hodiny .....Chippendale.... skvelá zuhl .............a podobne . No proste skvelé .

Ten, kto sa nezúčastnil a plánovaná prepadovka z BA /ktorá sa neuskutočnila /,môže len tíško závidieť a ľutovať .
Veľmi ma potešila aj účasť Simonky z RbK , ktorá mimochodom aj zachytila do kroniky Rbk naše krásne 17-stky .

Inak fajn,super , bolo véééééééľmi dobre , prišla som domov 23,35 hod .
Naposledy upravil Zita5 : 19.04.08 at 08:11
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať