Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tinula tinula

tinula je offline (nepripojený) tinula

Anairda
Ahoj Tinula, ak pôjdeš, zoberieš ma so sebou na stretko do NR? Na starom alebo na novom???
Cauko Anairda, jasne, ze Ta zoberiem, pocitam s Tebou.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

No Marika to vysvetlila tak polopatisticky a presne, že podľa nej by sa dali aj mapy kresliť
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Marika x
Pôjdeš po Štefánikovej triede smerom na Nové Zámky a odbočíš k nemocnici-starý vchod. Na rohu sú potraviny Zdroj. Zabáča sem autobus č. 7 z Klokočiny a č.25 zo Zobora. Oproti Zdroja je nová reštaurácia, ktorá patrí tiež do Friends a hneď vedľa je toto café. Ďalej je spomínaná zmrzlina, potom pohotovosť a starý vchod do areálu nemocnice, oproti ktorému je lekáreň. Trocha ďalej sa rozchádzajú trasy autobusov. 7 ide hore na Kalváriu/(popri nemocnici) a 25 ide ku rieke na Wilsonovo nábr..Je tu krčma u Troch mŕtvol a aj reštaurácia Hubert a policajti. Stačí? Orientuješ sa?
Jaj to myslite toto A ja som tam uz bola, ale ani neviem ako sa to vola... Ja som bola v tej casti ako je restauracia a su tam aj vacsie stoly. Myslim, ze to nebude problem,aby to pospajali.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No vidíte celkom dobre som navrhla, veď aj kôli parkovaniu, len poprosím verejne miesto zverejnite, aby sme sa všetci našli!!! dá sa tam aj v reštike hore sedieť a myslím, že miest je tam dosť.Takže poprosím hlavnú zvolávačku a organizátorku, nech presne už udá DEŇ MIESTO A ČAS!!!! pre všetkých čo budú vidieť oznam.!!!! a budú mať záujem prísť.
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Takže už naisto, stretneme sa v Nitre, 17.6. v piatok, o 17.00 hod. vo Friends café na Špitálskej ulici.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
jamajka
Takže už naisto, stretneme sa v Nitre, 17.6. v piatok, o 17.00 hod. vo Friends café na Špitálskej ulici.
POznávacie znamenie: ???
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
Ahojte poraďáci z Nitri a okolia, sorry že sa vám tu takto pletiem do témy, ale chcela by som vás pochváliť za to ako ste si to tu pekne zorganizovali. Veľmi vám závidím a keby to nebolo tak ďaleko hneď by som sa pridala k vám. Ja som sa veľmi potešila keď som videla príspevok od Dášky že sa snaží zorganizovať niečo také aj v Dolnom Kubíne /tu som doma a tak som sa hneď ozvala, že je to skvelý nápad/ ale akosi sa ozvalo ešte 5 ľudí a tým to skončilo. A tá téma sa veľmi neujala, snažila som sa tam chvíľku zaujať aj ostatných ľudí z okolia ale skončilo to na bode mrazu......poradíte nejaký zlepšovák....alebo všetci Oravci sa chystajú len na stretko do Žiliny.../vtedy ja bohužial nemôžem ale to už je moja smola/...ale Námestovo, Tvrdošín, Trstená Dolný Kubín.....nula bodov...je mi z toho trochu smutno....že sa nevieme zorganizovať aj my ľudia z tohto okolia hornej Oravy.....Vám držím palce a prajem príjemnú zábavu, nech vám to super dopadne. Majte sa...
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Bionda
POznávacie znamenie: ???
Zeby biela stuzka v dlhych vlasoch? to ma len tak napadlo
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Alebo budeme mávať daňovým priznaním?
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Jamajka to je dobry napad Len, kde ho mam? :p
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

jarra
je mi z toho trochu smutno....že sa nevieme zorganizovať aj my ľudia z tohto okolia hornej Oravy.....Vám držím palce a prajem príjemnú zábavu, nech vám to super dopadne. Majte sa...
No Jarra, škoda že si tak ďaleko, my by sme ťa veľmi rady uvideli medzi nami.
0 0
jarra jarra

jarra je offline (nepripojený) jarra

snaživý začiatočník
ja by som sa tiež veľmi rada videla medzi vami ale neviem ..........zázraky sa dejú tak uvidím aký sa stane do 17.6 a aký vietor by ma zavial k vám na dolňáky..
0 0
Hanka Hanka

Hanka je offline (nepripojený) Hanka

Bionda, treba zavolat do toho "cafe" a objednat stol. To sa nam bude potom lahko stretat, ved sa opytam pincira, ktory stol je nas
JanaF- no ty tusim chces pripravit zabavu pre personal. Uz sa vidim s bielou maslou v mojich kratkych vlasoch
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
jamajka
Alebo budeme mávať daňovým priznaním?

Takže s čím mám mávať ????
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Stačí mať so sebou hárok s názvom PORADA, poprípade svoj nik. Dnes som tam bola so synom na obede, vyzerá to slušne, ale asi bude treba urobiť rezerváciu, stoly boli rezervované. V Nitre sa momentálne konajú promócie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mali by sme dať spraviť tričká s logom PORADA , a už sa nestratíme .
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Našla som Friends café na internete, takže stretneme sa o 17.00 hod. Skúsime sa počkať pred bránou do kaviarne (viď obrázok), kto príde neskôr ten sa bude musieť spýtať čašníka, my ich budeme informovať, že čakáme ďalšie kolegyne. Rezervovala som to cez e-mail, ešte čakám na odpoveď, dúfam že bude kladná.
kaviaren12.jpg  
restauracia2.jpg  
1/1
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Já mám už tušáka , prečo to stretko vybavujete pri nemocnici !!!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Zita5
Já mám už tušáka , prečo to stretko vybavujete pri nemocnici !!!

myslíš, že aj tam sa urobí reserve na pár miest?
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj ja by som strašne rada prišla, musím sa poobzerať, či z LV nejde nikto, bo moje orientačné schopnosti sú bledé, dokážem zablúdiť aj v obývačke
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať