Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Návrh Poradabus už v niektorej téme aj padol... Nebol by to zlý nápad...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

cactus Pozri príspevok
Návrh Poradabus už v niektorej téme aj padol... Nebol by to zlý nápad...
Podľa záujmu o stretká by to bol skôr Poradavláčik ....jede jede mašinka
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
tonaznik Pozri príspevok
Bolo by asi dobre,keby sa k nám na koniec nepridala dvojica Stanislav a Ajuška.
Mi podskočilo......od radosti... kým som ten zápor nezbadala... Tak Ti teda teraz neviem čo by bolo dobre... ...Nepridala som sa predsa v piatok... z technických príčin... (keby si tú "náhodou" cesto do NR bol šuškol... mohol si ma cestou vziať ako spoluzavadzadlo...... a stihla by som to)... nemusela som teraz šiaaaalene ľutovať... Ani neviem čoho (koho?) viac... Jeeednoznačne ste sa vybláznili... a ja truuupka som myslela že o 14.00 tam po Vás len prázdne taniere zostanú............. maja kulpaaa........
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
Mi podskočilo......od radosti... kým som ten zápor nezbadala... Tak Ti teda teraz neviem čo by bolo dobre... ...Nepridala som sa predsa v piatok... z technických príčin... (keby si tú "náhodou" cesto do NR bol šuškol... mohol si ma cestou vziať ako spoluzavadzadlo...... a stihla by som to)... nemusela som teraz šiaaaalene ľutovať... Ani neviem čoho (koho?) viac... Jeeednoznačne ste sa vybláznili... a ja truuupka som myslela že o 14.00 tam po Vás len prázdne taniere zostanú............. maja kulpaaa........
Bola to Tvoja životná chyba , že si vo štvrtok neprišla ...fakt môžeš len ľutovať .
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
Bola to Tvoja životná chyba , že si vo štvrtok neprišla ...fakt môžeš len ľutovať .
Som z toho taaak vedľa že už aj dni si mýlim........ ...
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
tonaznik Pozri príspevok
Pozri v MEGA ZDAR SZ ti držíme miesto a bol by v tom čert, aby sa nám to medzi Valentýnom a MDŽ nevydarilo = vytiahnite nite a na nich kalendáre.

/zberná služba = max 4 ks /
Ka Mil
/dobrých ľudí/
Tam kde si Ty... čert nemá šancu... ... vďaka za rezerváciu... ...

P.S... odkaz pre zbernú službu... jedno miesto mi rezervuj už teraz... ...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
idem kúpiť VIZIR
a ja čo ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Milan ďakujem .
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... a ja až na chvoste?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozalka Pozri príspevok
... a ja až na chvoste?
Od konca je to hneď na začiatku, alebo si povedz, že najlepšie na koniec.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

HZZDES MEGA ZDAR
(prevládajú spoluhlásky) nechcete aj nejakú ďalšiu samohlásku, hm?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
ťažkotonážnik Pozri príspevok
Kočky.

Minule som už písal (rýchlo ma citujte, aby to nebolo zmazané).

Tak ešte raz :

PROSÍM nie po jednej, veď ma uštvete.

Keď už sa musím obetovať, tak VŠETKY NARAZ.

Ja iba navrhujem (tu mám iba jeden HLÁSOK) - súhlasiť musia ostatné.

ZOH ZDES MEGA STAR
iba citujem
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.Keď sa naučím piecť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ťažkotonážnik Pozri príspevok
Danka.


Vieš ako začína recept na MAGICKÚ ŠTRÚDLU ? :

Zoberiem jednu dávku pokory ....
Len rozmýšľam, či by si tú pokoru aj spoznal, keby si ju náhodou našiel
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.Keď sa naučím piecť.
To vieš, mak je známy opiát..
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

No ľudia, včera večer som len tak nakukla sem a do Čo sa mi stalo.... a zas som len zírala.
Stalo sa to, čo si myslím, že sa stalo? Alebo sa to nestalo? ... No nevadí, už sa to asi nedozviem.
Ja len dúfam, že ešte veríte v dobro a úprimnosť ľudskej duše, hoci každý sme už obozretní.
Teraz naozaj slnečný deň prajem každému.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Človek by neveril, akú magickú silu má jedna štrúdla....Upečiem.Keď sa naučím piecť.
Eulalia Pozri príspevok
To vieš, mak je známy opiát..
Gabi03 Pozri príspevok
No ľudia, včera večer som len tak nakukla sem a do Čo sa mi stalo.... a zas som len zírala.
Stalo sa to, čo si myslím, že sa stalo? Alebo sa to nestalo? ... No nevadí, už sa to asi nedozviem.
Ja len dúfam, že ešte veríte v dobro a úprimnosť ľudskej duše, hoci každý sme už obozretní.
Teraz naozaj slnečný deň prajem každému.
Dovolila som si "zacitovať"... Milanko ďakujem, fakt to bolo jednoduché. Prosím všetkých aby pochopili a chápali stretnutie (toto v Nitre) ako stretnutie ľudí, ktorí sa stretli aby sa aj spoznali. Ja skutočne veľmi úprimne ďakujem zúčastneným, že chceli prísť a našli si čas na spoločný obed, debatu. Nechápem reakcie a odozvy ostatných, ktorým vadilo a invektívami tu stále prispievajú a slovne urážajú zúčastnených. To sa už nemôže človek stretnúť, pozrieť do očí bez toho aby sa tu nepísali urážlivé komentáre? Na stretnutia môže doniesť čo kto chce ale hlavne dobrú náladu a úsmev. A tak to bolo aj na tomto stretnutí. Ja viem, že nicky toho veľa znesú. Ale ja som presvedčená že chrbtovú kosť mali všetci zúčastnení na správnom mieste a takisto sa mohli jeden druhému pozrieť do očí. Viem to, lebo ja som tam bola. Reakcie ostatných nechápem a divím sa že si svoj čas, energiu nevyužívajú tak aby z toho mali aj osoh. Myslím, že miešaním .... a pečením štrúdle môžu začať.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ja som na stretnutí nebola, ale to, čo sa tu písalo v tejto téme, ma zaskočilo a nemilo prekvapilo. A to zapríčinila účasť jedného poraďáka!!!Myslím, že stretká sú dobrovoľné a prístupné každému.

Musím otvorene napísať, že prvú chybu spravil Riško a rozbúril debatu svojim upozornením,/ i keď ho chápem/ na čo sadli ako na lep, hlavne Bastián a myslím, že Danila. Druhá chyba bola, že sa príspevky vymazali, ktoré skutočne neslušne a drzo napádali účastníkov stretka Nitra a ako vidím, pripájajú sa aj ďalší.
A ešte dúfam, že stretká budú pokračovať aj ďalej. Alebo nie?
Už skutočne prestávam tomu všetkému tu rozumieť, snáď nás nerozdelí tých pár nespratných nickov.


PS: Škoda, že nemôžem jesť mak, alebo mám šťastie?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ALDA Pozri príspevok
Ja som na stretnutí nebola, ale to, čo sa tu písalo v tejto téme, ma zaskočilo a nemilo prekvapilo. A to zapríčinila účasť jedného poraďáka!!!Myslím, že stretká sú dobrovoľné a prístupné každému.

Musím otvorene napísať, že prvú chybu spravil Riško a rozbúril debatu svojim upozornením,/ i keď ho chápem/ na čo sadli ako na lep, hlavne Bastián a myslím, že Danila. Druhá chyba bola, že sa príspevky vymazali, ktoré skutočne neslušne a drzo napádali účastníkov stretka Nitra a ako vidím, pripájajú sa aj ďalší.
A ešte dúfam, že stretká budú pokračovať aj ďalej. Alebo nie?
Už skutočne prestávam tomu všetkému tu rozumieť, snáď nás nerozdelí tých pár nespratných nickov.


PS: Škoda, že nemôžem jesť mak, alebo mám šťastie?

Helenka , ja som požiadala Richarda o vymazanie príspevkov , pretože mojim želaním bolo a je , ponechať tému Nitra , takou akou bola ...a to bez šarvátok a hádok .
Mňa skutočne celá reakcia určitých poraďákov mrzí . Ja neviem , prečo niekto zapára , skutočne si to neviem predstaviť , čo z toho má .

P.S. Hela , nie je dôvod v stretkách NR nepokračovať . Len si kladiem za vinu , že som stretko zverejnila a vlastne som potom zverejnila aj účastníkov stretka . Lenže , ja som vopred nemohla vedieť ,aký to bude mať ohlas ,ako som ani vopred nevedela , že príde aj M.Karas .Inak by bol kľud , peklo je len kvôli účasti Milana.
Ale na druhej strane , povedzme si úprimne ....prečo by sme to stretko mali robiť v tajnosti , však iný účel , ako stretnutie tam nebol .
Naposledy upravil Zita5 : 08.12.08 at 09:32 Dôvod: Doplnenie P.S.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Dovolila som si "zacitovať"... Milanko ďakujem, fakt to bolo jednoduché. Prosím všetkých aby pochopili a chápali stretnutie (toto v Nitre) ako stretnutie ľudí, ktorí sa stretli aby sa aj spoznali. Ja skutočne veľmi úprimne ďakujem zúčastneným, že chceli prísť a našli si čas na spoločný obed, debatu. Nechápem reakcie a odozvy ostatných, ktorým vadilo a invektívami tu stále prispievajú a slovne urážajú zúčastnených. To sa už nemôže človek stretnúť, pozrieť do očí bez toho aby sa tu nepísali urážlivé komentáre? Na stretnutia môže doniesť čo kto chce ale hlavne dobrú náladu a úsmev. A tak to bolo aj na tomto stretnutí. Ja viem, že nicky toho veľa znesú. Ale ja som presvedčená že chrbtovú kosť mali všetci zúčastnení na správnom mieste a takisto sa mohli jeden druhému pozrieť do očí. Viem to, lebo ja som tam bola. Reakcie ostatných nechápem a divím sa že si svoj čas, energiu nevyužívajú tak aby z toho mali aj osoh. Myslím, že miešaním .... a pečením štrúdle môžu začať.
Odpoveď som Ti, Elenka, napísala do témy Čo ma potešilo, zarmútilo, nahnevalo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať