Zavrieť

Porady

Pôrod v 35.týždni

ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Dobré ráno mamičky.
Som novopečený starý otec.Dcerke sa narodil synček v 35 týždni a váži iba 2200gramov a je v inkubátori.Poprosil by som lebo to velmi prežívam o podobne príbehy skôr narodených detí ,ako dlho musia byť v inkubátori a ako sa im teraz darí.Velmi pekne ďakujem.
Usporiadat
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

ldi Pozri príspevok
Ďakujem Vám priatelia za rady a povzbudenie a Dávidka v piatok po dvoch týždňoch s váhou 2290g a zdravučkeho pustili domov .Som prešťastný dedo a nie je dna aby som za nim neprišiel ,iba tak vedla neho sedel,pozeral sa na neho a hladkal jeho malu hlavičku a chytal za jeho užasnu rúčku.
Úžasný deduško - smoklím tu od dojatia . Malý je krásny -buďte zdraví a šťastní.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Aj mne sa narodila dcéra v 35.týždni tehotenstva, mala váhu 2400 g a nebola ani v inkubátore. Domov sme išli po 3 týždňoch /2300g/ lebo nemala vyvinutý sací reflex a museli ju naučiť papať z flaše. Keď sme odchádzali z nemocnice lekárka mi dala 1 poučenie aby som sa nebála- bude veľa spinkať a mám ju kŕmiť aj každú hodinu.Podotýkam že to bolo moje prvé dieťa. Po jej odchode skúsená detská zdravotná sestra jej poučenie skorigovala. Mám ju kŕmiť každé 3 hodiny- bude viac hladná aj viac spapá a bude sa učiť hneď určitému rytmu. A tak som ju poslúchla. Dnes má dcéra 31. Mimochodom aj pani doktorka mala pravdu. Ten chýbajúci čas dodnes dospáva.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Všetci sme tu v práci dojatí. Je to krásne bábätko. Mimochodom kolega tu vraví, že sa narodil 915 gramový a dodnes mu hovoria, že ani sáčik cukru ho nebolo, ale keby ste ho teraz videli, 50-ročného inžiniera, matematika a chlapiska s veeeelikááánskym bruchom, tak ani neuveríte.
Deduško, veľa zdravia vám všetkým a tešte sa. Aj ja mám vnúčika a je to veľká radosť.
0 0
lepka lepka

lepka je offline (nepripojený) lepka

Mám synovca,má 35 rokov,narodil sa v 29. týždni mal 1400 g a 37 cm,schudol na 1270g,pustili nám ho až keď mal 2,65 kg a to mal 2,5 mesiaca. Už v 8.mesiaci chodil,mal jednu polku srdca menšiu a čuduj sa svete do 5,roka života mu dorástla,hrával súťažne futbal a závodne robil aj karate.Teraz má 1,8 m výšku a váhu tak akurát.To čo zameškal pri narodení dobehol asi do 15.roka,lebo sme mali s ním problémy pri učení na ZŠ a potom už bol iba jedničkár,vraj vývojová anomália alebo vada.Ten Váš malý je ale už "veľký" valibuk a držím palce nech sa mu ďalej už iba darí stále lepšie a lepšie.
0 0
ldi ldi

ldi je offline (nepripojený) ldi

Ďakujem Vám všetkým ,ste zlatí a ešte som sa nepochválil že moja zlatá nevesta bude tiež začiatkom apríla rodiť a prinesie mi na svet moje druhe vnučatko.Dneska bola v poradni a že je všetko v poriadku a maličke váži 1300g.Tolko šťastia snad jeden ani neunesie,ale ja áno.Nesmierne sa teším a Vám všetkým prajem veľa zdravia a šťastia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať