Zavrieť

Porady

Syntax error po update 9003

Ahojte, po naištalovaní resp. ani neviem či sa mi to naištalovalo mi to vždy keď si idem vybrať firmu, ktorú chcem spracovávať napíše, že je k dispozícii nová aktualizácia a teda dám to aktualizovať. Lenže neprebehne to ako vždy, že to vypíše tú tabuľku, že všetko prebehlo v poriadku, ale napíše to: Syntax error in FROM clause. A potom musím odísť cez "dvierka" v ľavom hornom rohu a otvorí sa mi príslušná firma, ktorá je už akože aktualizovaná. Lenže keď ukončím spracovanie tak je to stále o tom istom, vôbec si to nepamätá. Stalo sa to i Vám? Prosím poraďte, je tu koniec roka a mňa z toho asi porazí!!!
Usporiadat
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Pampie no cakam cakam a stale mi nikto neodpisal z POHODY tak som volala a ze mi zavolaju naspat lebo to bude zevraj programova chyba nejaka a ze si mam skusit stiahnut novu verziu co ma dojst aj teraz na CD tak vyskusam ci mi to potom pojde.Tebe to uz islo?
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

Ja som tam už nainštalovala aj tú novú verziu, ale nič sa nezmenilo. Stále to hlási chybu. Tak keď Ti zavolajú snáď už budú múdrejší. Ja momentálne nie som pri počítači kde mám Pohodu, takže nemôžem ani volať a dožadovať sa nápravy. Takže čakám.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

PAMPIE no to si ma teda nepotesila takze skusim aj ja isnstalovat novu verziu a ked mi to nic neurobi tak im zavolam ja, no asi si nevedia nejako s tym rady, aj ja stale cakam.No uz rada by som vystavila aj faktury za tento rok ved peniazky chybaju
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Ja som dnes nainštalovala verziu 9100 a robila som uzávierku a v pohode, už som v roku 2009.
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

Tak to si šťastná osoba. Keď prídem domov, tak to vyskúšam. Možno si to ten počítač medzitým rozmyslel a prekvapí ma.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Kaja no aj ja dnes nainstalujem ked pridem domov n ovu verziu a dufam ze budem mat aj ja to stastie, aj ja chcem byt uz v novom roku.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Babule a ozaj urobili ste pred udajovou uzavierkou zalohu na CD?Ja minule roky som to robila no nejako som to zabudla,poradite mi ako?Alebo ste si to nikde neulozili ina CD?To asi pred uzavierkou treba urobit co?
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Natallka Pozri príspevok
Kaja no aj ja dnes nainstalujem ked pridem domov n ovu verziu a dufam ze budem mat aj ja to stastie, aj ja chcem byt uz v novom roku.
Neviem, či CD už posielali s novou verziou už posielali ale ja som tam dnes volala a poslali mi to mailom.
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Natallka Pozri príspevok
Babule a ozaj urobili ste pred udajovou uzavierkou zalohu na CD?Ja minule roky som to robila no nejako som to zabudla,poradite mi ako?Alebo ste si to nikde neulozili ina CD?To asi pred uzavierkou treba urobit co?

Súbor, zálohovať a tam si vyberieš si do súbory zálohy alebo inde. Ja som si vytvorila nový priečinok a tam zálohujem a potom si to napáliť ešte na CD.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

KAJA dakujem za radu vyskusam a dufam ze sa mi to zadari spolu s uzavierkou aby som mohla uctovast uz konecne v novom roku, uz by bolo aj na case.
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

Nattalka, tak ako? Podarilo sa?
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

Hurá, už mi to ide. Aj ja som im napísala a okamžite mi odpovedali. Odpoveď prikladám:
"Dobrý deň,

problém odstránite nasledovným spôsobom.

1. Zavrite program Pohoda na serveri aj na všetkých klientoch.
2. V súbore Pohoda.ini, ktorý sa nachádza v inštalačnom adresári ES Pohoda zmeníte riadok ktorý popisuje formát databázy
na ACCES=NET
3. Otvoríte Pohodu a prevod by už mal korektne prebehnúť.

S prianím pekného dňa

Erik Ikhardt"
Dúfam, že to všetkým pomôže.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Pampie nebola som doma tak au teraz sadam k pc a to co pises akurat som si aj ja precitala v emailoch to iste mi napisali tak to skusim.Akurat som isla sem pozriet a napisat ti odpoved a ty si ma predbehla tak super ze Ti to ide.
Ja mam teraz iny problem,som si najprv chcela stiahnut s internetu tu n ovu verziu rel.9100 ze potom mi to pojde no a namiesto toho som si stiahla omylom START Pohody 2009 no a po jeho nainstalovani sa mi cela pohoda dala do STARTU na demoverziu.No som myslela ze to nevadi ze ked mi dojde CD s aktualizaciou tak si to nainstalujem a bduem pokracovat.Lenze som si chcela este pred udajovou uzavierkou spravit zalohu na CD alebo inde no program mi vypisuje stale ze v demoverzii nie je mozne tlacit ani zalohovavt ani nic tak hned panika ma chytila ze co teraz tak som si odinstalovala ten START no po jeho odinstalovani nastalo este cosi horsie,neslo mi vobec uctov. otvorit panika dalsia.Tak som si naspat skusila nainstalovat ten program START nic ma ine nenapadlo a som tam kde som bola, udaje ostali chvala bohu z roku 2008 len mi nejde nic zalohovat ani nic a moju uctovnu jednotku mi nejde ani otvorit lebo tam mam viac dat z roku 2008 ako s amoze na demoverzii.Tak a teraz neviem co mam robit.najprv musim tento problem odstranit,radsej nebudem uz skusat sama ale napisem alebo zavolam do POHODY nech zasa nieco nedomrvim, no dnes sa mi fakt darilo a potom vyskusam spravit to aby mi islo urobitt aj udajovu uzavierku a snad budem potom moct uctovat aj v roku 2009, no neviem kedy to bude .
Neviete mi nahodou v mojom probleme niekto pomoct?
Dakujem za kazdu radu.
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

Ja by som ešte skúsila stiahnuť tú novú verziu, lebo v podstate keď sa spustí inštalácia tak je to ako z CD a tam by Ti už mal ísť zadať aj Tvoj kód do tých 5 alebo koľkých okienok. Novú verziu si stiahneš ak si zaregistrovaná v zákazníckom centre a potom na ľavej strane tam je niekde odkaz na sťahovanie. Mal by to byť súbor s príponou zip. Takže samozrejme musíš mať nejaký rozpakovávač, aby Ti to otvorilo, ale snáď ho máš. Potom už to začne pekne inštalovať a start verzia by sa mala zmeniť na normálnu. Ja som tak prechádzala keď som začínala. Najprv som si stiahla len start a potom keď som si to vyskúšala tak som objednala, poslali CD a proste som to nainštalovala. Tak ešte vyskúšaj.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Pampie dakujem no problem je v tom ze v tom zakaznickom centre na stiahnutie som nevedela tu novu verziu na stiahnutie najst a som si myslela ze to co tam je je asi ono lebo iba tam bol rok 2009, no mylila som sa.No snad mi dnes odpisu a konecne uzavriem rok,no aj tak Ti dakujem.Asi uz pockam len na to nove CD a uvidim.Maj sa krasne.
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

PAMPIE HURAAAAAA aktualizovala som si z internetu tu novu instalaciu a vyslo to no konecne nieco pozitivne, len teraz neviem a nejnde mi urobit zaloha na CD.Napise mi iprosim niekto postup ako si to mam zalohovat na CD?Dam zalohovat potom dam ze na CD-D a nejde mi to kde je problem?
No idem sa s tym tochu pohrat.

PAMPIE este prosim Ta kde najdem ten instalacny adresar POHODY, aby som to tam mohla zmenit co nam radili kvoli tej udajovej uzavierke?Nejako neviem ako sa mam do neho dostat, no som ja ale laik na instalacie.Dakujem a dufam ze od dnes mi vsetko pojde a budem aj ja uz uctovat v novom roku 2009.

Dakujem.
Naposledy upravil Natallka : 03.02.09 at 11:58
0 0
Pidgey Pidgey

Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

Štastný človek :)
ospravedlnujem sa ze som od vtedy nenapisal,ale tiez som iba tapal co by tam dalej mohlo byt.jedine ma tie znapadlo dat najnovsi update Pohody. Instalacny priecinok je standartne na disku C/Program files/Stormware/Pohoda SK/ (pri lokalnej verzii).Najjednoduchsie je si ho otvorit tak, ze si na ploche kliknes na ikonu Pohody (ktorou spustate program), kliknes pravou mysou, zvolis "vlastnosti" a kliknes na tlacidlo "hladat ciel" (tak nejako je to nazvane). Potom sa ti otvori priamo instalacny priecinok programu Pohoda , cio je to lokalna,alebo sietova verzia.

Co s atyka ulozenia zalohy na CD, tam by som to robil tak, ze si urobim klasicku zalohu na disk, a potom rucne napalim danu zalohu (zalohy) na CD pomocou napalovacieho programu (NERO a pod...). Ak mate WIN XP a vyssi , tak pri takomto ulozeni zalohy cez Pohodu -ulozit na CD (ak je to vypalovacia mechanika), to system windows ulozi ako udaje pripravene na zapis, a nasledne cez nejake (? neviem, nepouzivam) menu vo windowse sa to da napalit na CD
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Pidgey dakujem, uz som to tak spravila zalohu som dala na disk a potom to napalim niekedy snad to budem vediet.
Takze konecne som dosla na to po dlhom skusani ako sa aj otvara zaloha atd...takze to mam vyriesene huraaaaaa.
Len co mi klasika nejde je uzavierka udajova, stale mi to tam vypisuje tu tabulku SYNTAX error.
Viem co mam robit a ako dalej len bohuzial neviem najst v tom instalacnom adresari ten subor POHODA.ini.
Uz mam otvoreny instalacny adresar a hladam tam ten subor no neviem ho tam nikde najst, ma presne taky nazov?
No este toto spravit a dufam ze ukoncim rok.

PAMPIE prosim kde mam hladat ten subor pohoda.ini??????Nikde ho tam nevidim.

DAKUJEM.
Naposledy upravil Natallka : 03.02.09 at 17:21
0 0
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

Este aby som to upresnila tak som nasla jedine POHODA-konfiguracne nadstavenia, ma to 2 kb, a tam ked otvorim poznamkovy blok tak som tam nasla aj tu hodnotu ci co to je ACCESS=97 a nechcem to radsej skusat zmenit lebo to neni v subore POHODA.ini ako sa pise, uz po mojich skusenostiach radsej nic neskusam dokym som si neni 100 percent ista, ale len toto som tam nasla,ako hladam tak hladam subor POHODA.ini tam nemam, dala som si ho aj vyhladat ale nic mi nenaslo len to co som uz pisala.
No neviem kedy mne sa podari spravit udajova uzavierka, a pritom ju potrebujem surne urobit kedze neviem nic vystavovat v tomto roku.
PROOOOOOSIIIIM o radu.DAKUJEM.
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

Natallka Pozri príspevok
Este aby som to upresnila tak som nasla jedine POHODA-konfiguracne nadstavenia, ma to 2 kb, a tam ked otvorim poznamkovy blok tak som tam nasla aj tu hodnotu ci co to je ACCESS=97 a nechcem to radsej skusat zmenit lebo to neni v subore POHODA.ini ako sa pise, uz po mojich skusenostiach radsej nic neskusam dokym som si neni 100 percent ista, ale len toto som tam nasla,ako hladam tak hladam subor POHODA.ini tam nemam, dala som si ho aj vyhladat ale nic mi nenaslo len to co som uz pisala.
No neviem kedy mne sa podari spravit udajova uzavierka, a pritom ju potrebujem surne urobit kedze neviem nic vystavovat v tomto roku.
PROOOOOOSIIIIM o radu.DAKUJEM.
To je ono, iba máš nastavená schovanie prípon súborov, tak ti to .ini nezobrazuje.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať