Zavrieť

Porady

Syntax error po update 9003

Ahojte, po naištalovaní resp. ani neviem či sa mi to naištalovalo mi to vždy keď si idem vybrať firmu, ktorú chcem spracovávať napíše, že je k dispozícii nová aktualizácia a teda dám to aktualizovať. Lenže neprebehne to ako vždy, že to vypíše tú tabuľku, že všetko prebehlo v poriadku, ale napíše to: Syntax error in FROM clause. A potom musím odísť cez "dvierka" v ľavom hornom rohu a otvorí sa mi príslušná firma, ktorá je už akože aktualizovaná. Lenže keď ukončím spracovanie tak je to stále o tom istom, vôbec si to nepamätá. Stalo sa to i Vám? Prosím poraďte, je tu koniec roka a mňa z toho asi porazí!!!
Usporiadat
Natallka Natallka

Natallka je offline (nepripojený) Natallka

ONKO, dakujeeeeem HURAAAAAA ide mi to.Uz mam udajovu uzavierku urobenu.
KONECNEEEEE.

PAMPIE, PIDGEY aj Vam moc dakujem za rady no uz budem hned kludnejsie spat ked uz mam uzavierku, tolko som sa s tym natrapila co sa tyka instalovania, zalohovania......atd......

DAKUJEM ESTE RAZ.
0 0
Onko Onko

Onko je offline (nepripojený) Onko

Natallka Pozri príspevok
ONKO, dakujeeeeem HURAAAAAA ide mi to.Uz mam udajovu uzavierku urobenu.
KONECNEEEEE.

PAMPIE, PIDGEY aj Vam moc dakujem za rady no uz budem hned kludnejsie spat ked uz mam uzavierku, tolko som sa s tym natrapila co sa tyka instalovania, zalohovania......atd......

DAKUJEM ESTE RAZ.
Rado sa stalo
0 0
Pampie Pampie

Pampie je offline (nepripojený) Pampie

To som rada, že sa Ti to podarilo. Včera som vôbec nebola na nete, takže až teraz som si prečítala Tvoje trápenie. Ja som sa včera pre zmenu ešte trápila s uzávierkou v Money a prevodom do nového roka a môžem zodpovedne povedať, že v Pohode to je omnoho jednoduchšie. Aspoň teda určite časovo menej náročné. Keby nám tam nevyskakovala tá chyba tak to človek má v priebehu 5 minút urobené.
P. S. A rado sa stalo.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Zdravím. Ja mám takýto problém, ale iba v databáze 2007 a 2008, našťastie len mojej, ostatné fungujú správne. Ak si dám náhľad nejakj dokladovej zostavy, napr vydanej faktúry, (alebo pokladničného dokladu, dodacieho listu a pod.) na obrazovke mi zobrazí len čiary, tak ako sú v danom dokumente. Ale žiaden text, žiadne adresy, čísla, proste nič, len olemovanie polí. Ostatné zostavy okrem dokladových tlačí v poriadku. Posielala som tú databázu aj do Stormware, povedali mi, že ju mám v poriadku, ale nevedeli mi pomôcť. Trápim sa s tým od apríla minulého roku, vtedy som inštalovala nejaký update a odvtedy mi to robí. Neviem, či som mohla niečo prestaviť. Náhľad na tlač vo formáte html je v poriadku. Ak daný dokument vyexportujem do Excelu, všetko sa pekne zobrazí bez chyby a v pohode aj vytlačí. Ak chcem robiť tlač cez PDF tlačiareň, vyhodí "neplatný formát schránky", PC zamrzne a musím ho len reštartovať. Už som z toho zúfalá. Ak viete, poraďte mi prosím.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať