Zavrieť

Porady

Montáž a opravy meračov na teplú a studenú vodu v bytoch

rokr rokr

rokr je offline (nepripojený) rokr

Chcel by som sa na Vás obrátiť, že aké máte skúsenosti :
1. ako majú byť správne namontované merače na teplú a studenú vodu v bytoch (v šachtách), pretože neviem, je určené poradie montáže od spoločného potrubia - 1. ventil, 2. merač alebo opačne, my ich máme namontované v rôznom poradí podľa priestoru
2. kde má byť správne umiestnená plomba na merače - z ktorej strany,
3. na koho náklady uskutočňujete opravy meračov na vodu bez viditeľného zásahu - zarosenie merača, ventilov
4. ako realizujete výmenu ? opravu ? meračov v bytoch, v ktorých došlo k rekonštrukcii bytového jadra, pretože u nás si dávajú vymeniť staré merače za nové ?!
Naposledy upravil rokr : 04.01.09 at 17:28 Dôvod: vymyzanie predložky
Usporiadat
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Inak byty výstavba ktorých bola financovaná z úveru ŠFRB sa nemôže odkúpiť a dĺžka rokov je závislá od obdobia v ktorom sa úver bral. Podľa znenia vtedy platnej legislatívy. 2,33 osobomesiaca je veľmi jednoduché vysvetlenie. Ak nebol rovnaký počet osôb v byte celý rok.
To prečo tam môže byť 2,33 osoby, chápem. Vlastník domu tým povedal, že v byte v priebehu roka bývali dve osoby dvanásť mesiacov a tretia osoba bývala v byte štyri mesiace v roku.

Nie je mi jasné, keď zadavateľka uvádza dve osoby a mesto, vlastník jej pripísal tretiu osobu, bývajúcu v byte štyri mesiace?
0 0
janka7858 janka7858

janka7858 je offline (nepripojený) janka7858

Ahoj sito,,,musím Ti to poslať ešte verejne, lebo ešte nemôžem písať súkromné správy.Dostal si moju odpoveď?
0 0
janka7858 janka7858

janka7858 je offline (nepripojený) janka7858

V byte bývali stále len dve osoby.Nikdy tretia. Jedine ,že by 0,33 bol náš zajac.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Janka, nie ss neprišla.

Nepočul som, že by niekto platil za zajaca!

Ale viem isto, že Zajac platil za päť osôb! Za seba za manželku a za tri deti. Volal sa Ondrej.

Ak bývaš v meste, je tam bohový primátor. Keď dovolí , prípadne presadzuje veci, ktoré uvádzaš.

Ale aj vy máte právo sa dožadovať informácii ohľadne úhrady nákladov za bývanie v mestskom byte a oni sú vám povinní poskytnúť informácie. Ľepšie bude ak sa ohlásite viacerí naraz. Jedinca môžu ľahšie odbiť.

Je si treba dať na poriadok svoje sťažnosti, pripomienky a tlačiť spoločne na mesto, vlastníka domu, bytov.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať