Zavrieť

Porady

Kam zaúčtovať...?

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ahojte. Mám jednu malú otázočku: Ak zaplatím účtovníčke (SZČO na faktúru) odmenu za vedenie účtovníctva, dám to do peňažného denníka do kolónky mzdy a platby do fondov alebo do kolónky réžia?

Prosím, ak môžte rýchlo odpovedzte, lebo je to súrne.
Ďakujem
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

ondrejvla
Manual, ja milujem PU! - zadávaj otázky!
No ja by som rád, len sa nemôžeme s PU akosi do seba zamilovať... !!!! Ja by som radšej asi "súkromný kurz" ...
Pekný večer želám...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Janko.. a čítal si kurz PU tu na porade.. svokrina kuchyňa? :-) veeeľmi dobre je to tam popísané... to by si si mal naštudovati...:-) a potom v prípade nejasností zadávať otázky :-)
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

babenko1
Janko.. a čítal si kurz PU tu na porade.. svokrina kuchyňa? :-) veeeľmi dobre je to tam popísané... to by si si mal naštudovati...:-) a potom v prípade nejasností zadávať otázky :-)
Ano, ale ja radšej "prax" než neoriu ale to sa asi nedá...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Veru nedá. Pokiaľ nepochodpíš, čo sú to aktíva a čo pasíva, budeš mať v tom vždy guláš...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janko a Jeso je nás tu dosť na konzultácie ohľadom PU. Už sa teším na otázky......
0 0
katkaBa katkaBa

katkaBa je offline (nepripojený) katkaBa

Som účtovníčka, ktorá je šťastná, že taká porada pre takých ľudí ako som ja existuje. Vďaka! ...viac
Myslím, že do réžie, pretože ona urobila pre teba službu.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Robím si JU sám, len jedno Janka nechápem, platíš si účtovníčku a peňažný denník si vedieš sama ? Nemal by to robiť Tvoj platený učtovník? Možno hlúpa otázka ale ja som ešte nemal účtovníčku, takže neviem.
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

Janko, s tým PU nás bude viac. Asi by som privítala chlievik na tzv.blbé otázky. Tam by som to napísala a trpezliví by odpovedali.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

eviketa
Janko, s tým PU nás bude viac. Asi by som privítala chlievik na tzv.blbé otázky. Tam by som to napísala a trpezliví by odpovedali.
je tu dosť trpezlivých, nebojte
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

eviketa
Janko, s tým PU nás bude viac. Asi by som privítala chlievik na tzv.blbé otázky. Tam by som to napísala a trpezliví by odpovedali.
Evi, kľudne otvor "chlievik na blbé otázky", sľubujem, že budem odpovedať.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tak čo je s tými otázkami na PÚ?! Tu je toľko voľných chlievikov!
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Zuzka
Evi, kľudne otvor "chlievik na blbé otázky", sľubujem, že budem odpovedať.
Ahojte, Evi, Zuzka ja sa tiež budem pýtať už som asi načisto blubá...- posledné dni mi to dosvedčili
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Gabri len sa pýtaj.........nás je tu dosť.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Fúha, všetci sa núkajú pomôcť a otázky nemá kto zadávať? To je zaujímavé...
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ibaka
Robím si JU sám, len jedno Janka nechápem, platíš si účtovníčku a peňažný denník si vedieš sama ? Nemal by to robiť Tvoj platený učtovník? Možno hlúpa otázka ale ja som ešte nemal účtovníčku, takže neviem.
Jooooj, ako ti to vysvetliť. No vieš.....firmu má môj snúbenec a ja mu robím účtovníctvo, takže keď zadávam otázky, niekedy to znie tak, že firmu mám ja a inokedy, že som účtovníčka. Ono je to jedno, ako sa pýtam, dôležité je, že niečomu nerozumiem a hľadám odpoveď. Ak má firmu snúbenec, tak to beriem tak, akoby bola aj moja, lebo mu zo všetkým pomáham. Takže sa ospravedlňujem, ak moje otázky niekoho doplietli.

Krásnu nedeľu...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať