Zavrieť

Porady

Orange TV

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte máte tu niekto od Orange FIBER TV? Ak áno máte tam STV3?
Naposledy upravil pasuliatko : 05.01.09 at 20:55
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

bobino38 Pozri príspevok
Waw, tak to je extra super rýchlosť:-)...Chobot ma najrýchlejší net na svete.
Sorry sekol som sa s tými "M", je to rádovo nižšie, teda 11 Mb/s, alebo 11 000 kb/s, už som to opravil. Možno raz budem mať aj takú rýchlosť....
Naposledy upravil Chobot : 10.02.09 at 12:35
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

rýchlosť si si opravil dobre, len zas v ďalšom príspevku máš kopanec 11000 b/s nie je 11Mb/s :-) ale 11kb/s
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

bobino38 Pozri príspevok
rýchlosť si si opravil dobre, len zas v ďalšom príspevku máš kopanec 11000 b/s nie je 11Mb/s :-) ale 11kb/s
Snáď teraz by to už malo byť dobre. Dnes som akýsi zmatený.....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Chobot Pozri príspevok
Tak včera mi to natiahli, rýchlosť dosahovala 9,5 - 11,0 Mb/s.
to ma teší
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

zeby som presiel na Turbo4 (tcom) uz isli s cenou na 1200Sk a 12000/512 kbps je uz celkom OK, az na tych 512 to mohli dat 1024 (co sa toho uploadu tak boja)
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ľudia aj vám zrušili stv 3?v hd?
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Fero11 Pozri príspevok
zeby som presiel na Turbo4 (tcom) uz isli s cenou na 1200Sk a 12000/512 kbps je uz celkom OK, az na tych 512 to mohli dat 1024 (co sa toho uploadu tak boja)
To plánujem aj ja.Priemerná cena počas doby viazanosti je teraz 28,47 Eura.
0 0
ejusik ejusik

ejusik je offline (nepripojený) ejusik

po 3 rokoch viazanosti co som platil za klasik 39 eur mi ponukli to iste za cca 30 eur myslim. este som si nic neobjednal, nakolko uvazujem ci si dam nieco ine, ale orange mi pomohol sa rozhodnut, ked som mal predplateny balik (inet + tv) do 16.2 vratane a odpojili ma hodinu pred polnocou. ked som im zavolal ze to mam este zaplatene, tak mi povedali ze ano, ale ze uz odpajali skor, ze sa uz neda nic robit, max mozem ist reklamovat. ze uz ma zapojit nevedia. akoze ta hodina mi nechybala, ale ten princip ma nastval. chapem ze orange ma ma na haku...
0 0
karol31 karol31

karol31 je offline (nepripojený) karol31

Sice je tu téma o Orange telke, ale viete? že už ponúka Orange aj sledovanie pár tv kanálov cez router? http://www.porada.sk/t104007-wifi-ro...net-antik.html som spominal mašinku, čo používam na sledovanie v antiku cez vlc u určite by to malo fungovať tak isto aj v orange. stačí si priamo stiahnuť vlc a spusťit sap oznami.
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Sračkový orange?Ani zadarmo!
0 0
karol31 karol31

karol31 je offline (nepripojený) karol31

Aj tento mega lacný router podporuje IPTV http://www.qcomp.sk/shopping/product...p=m752.9696EUA
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať