Zavrieť

Porady

dan z motorovych vozidiel

dobry den,som zivnostnik,v roku 2006 som si zaplatil dan z mot.vozidiel,ale robim si pausalne uctovnictvo takze to nevyuzivam,v roku 2007 ani 2008 som uz neplatil ale ani som sa neodhlasil,pokladal som to za automaticky zrusene ,aleteraz som sa dopocul ze som sa mal odhlasit,ako to vlastne je?budem to musiet doplatit?
Usporiadat
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Do daňového priznania za rok 2008 treba zapísať všetky firemné vozidlá, ktoré firma v roku 2008 používala na podnikanie, alebo stačí len tie, ktoré pribudli počas roka a boli aj oznámené na daňový úrad?
Predošle roky kolega písal len tie, ktoré pribudli, ale samozrejme daň sme platili za všetky vozidlá, ktoré sme používali na podnikanie, ale predošle roky už boli uvedené v daňovom priznaní.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

katjab Pozri príspevok
Do daňového priznania za rok 2008 treba zapísať všetky firemné vozidlá, ktoré firma v roku 2008 používala na podnikanie, alebo stačí len tie, ktoré pribudli počas roka a boli aj oznámené na daňový úrad?
Predošle roky kolega písal len tie, ktoré pribudli, ale samozrejme daň sme platili za všetky vozidlá, ktoré sme používali na podnikanie, ale predošle roky už boli uvedené v daňovom priznaní.
Všetky MV.
0 0
katjab katjab

katjab je offline (nepripojený) katjab

Ďakujem!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať