Zavrieť

Porady

Starostlivosť o psa

Veľa poraďákov má doma psa a nenašiel som tu žiadnu tému, ktorá by sa venovala výhradne týmto nádherným stvoreniam, kde by si poraďáci navzájom pomohli a podelili sa so svojimi skúsenosťami ohľadom výživy, kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali o bežných starostiach a radostiach, poprípade sa aj pochválili svojimi miláčikmi.
Naposledy upravil jaros5 : 18.01.09 at 18:48
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Foto natešeného psíka nebude?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

bude určite bude, len včera som musela utekať do mesta a keď som prišla už ho nebolo..
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak máš naozaj zlatého psíka. Ten môj neznesie nič na sebe. Chcela som ho naučiť aspoň na pršiplášť. Podarilo sa vyjsť len za dvere a kým som zamkla bol vyzlečený. A ako nadšene na mňa pozeral, že sa dokázal vyzliecť. Tak som to vzdala. Koker nie je pes na obliekanie.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Tento kabátik má na lepenie, takže to nevyzlečie len tak, ale ani sa o to nepokúšal, hovorila dcéra. Vlani nechcel nič na seba, ale teraz je už rozumnejší, myslím si.
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

verkaz Pozri príspevok
Tak máš naozaj zlatého psíka. Ten môj neznesie nič na sebe. Chcela som ho naučiť aspoň na pršiplášť. Podarilo sa vyjsť len za dvere a kým som zamkla bol vyzlečený. A ako nadšene na mňa pozeral, že sa dokázal vyzliecť. Tak som to vzdala. Koker nie je pes na obliekanie.
To nie je môj psík, to som vnukovi kúpila, len k nám chodí niekedy víkendovať, tu má kamošov a rád sem chodí, lebo doma ho vnuk veľmi von neberie, lebo je furt za PC a chudáčik bobi má rád behanie a šantenie.
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

truch Pozri príspevok
Vodu dávam čerstvú 3x denne, ráno, keď prídem z roboty a ešte večer s krmivom. Naša je len granule, tak voda je vyslovene potrebná. Nemalo by sa mu stať nič, ale je lepšie v týchto mrazoch meniť vodu častejšie.
Daši, tak ako si to docielila, že ten tvoje je len na granulách?
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Llívia Včera, 06:40 PM

Foto natešeného psíka nebude?

dnesne foto nasho betarika v kabatiku...
DSC00427.jpg  
DSC00428.jpg  
DSC00429.jpg  
DSC00430.jpg  
DSC00431.jpg  

DSC00432.jpg  
1/1
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

ADi11, ďakujem. Sluší mu to.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Lívia, ten Váš podnikový psík je pravdepodobne stále vonku. Skúste mu vystlať búdu slamou, tá nevlhne a keď na ňu dáte nejaký koberček, bude mu teplejšie.
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Lubaba Pozri príspevok
Daši, tak ako si to docielila, že ten tvoje je len na granulách?
Ľubka, keby som ti ja vedela, hádam tým, že som lenivá. Granulky jej dávam ráno a večer a samozrejme za odmenu piškóty a rôzne výživové doplnky v tyčinkách. V sobotu som jej vybrala šľachy a kĺbiky z polievky a celá sa nám pokakala, tak už nebudem experimentovať. V granuliach má všetko čo potrebuje.
Inak, keď bol u nás počas dovolenky mojich rodičov ich psík, prvý deň sa granúl
ani nedotkol, mama mu totiž varí, druhý deň bol urazený, že čo si myslím, čo mu to dávam, večer už nosil granule do izby a na tretí deň ich s chuťou zjedol., treba len vydržať
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

truch Pozri príspevok
Ľubka, keby som ti ja vedela, hádam tým, že som lenivá. Granulky jej dávam ráno a večer a samozrejme za odmenu piškóty a rôzne výživové doplnky v tyčinkách. V sobotu som jej vybrala šľachy a kĺbiky z polievky a celá sa nám pokakala, tak už nebudem experimentovať. V granuliach má všetko čo potrebuje.
Inak, keď bol u nás počas dovolenky mojich rodičov ich psík, prvý deň sa granúl
ani nedotkol, mama mu totiž varí, druhý deň bol urazený, že čo si myslím, čo mu to dávam, večer už nosil granule do izby a na tretí deň ich s chuťou zjedol., treba len vydržať
Akej znacky davas granule? Ci kvality,?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

V našej lokalite teraz solia chodníky denne, a to neúrekom. Stalo sa, že hafan nám dosť zaskučal, keď tadiaľ prebehol a museli sme sprchovať labky. Odvtedy cez posolené miesta psov prenášame na rukách. Cez týždeň idem naraz s obidvomi a tak je to dosť náročné. Počula som, že sa dá kúpiť nejaká masť na labky, aby sa tam tá soľ nelepila. Poznáte niekto?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nejde ani o mast proti soli, ako to, ze tie labky treba natierat a v zime obzvlast

ja mam cosi ako vazelinu v takom ovalnom "puku", co vyzera ako krem na topanky ale kludne sa da pouzit aj obycajna indulona
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kvaka Pozri príspevok
V našej lokalite teraz solia chodníky denne, a to neúrekom. Stalo sa, že hafan nám dosť zaskučal, keď tadiaľ prebehol a museli sme sprchovať labky. Odvtedy cez posolené miesta psov prenášame na rukách. Cez týždeň idem naraz s obidvomi a tak je to dosť náročné. Počula som, že sa dá kúpiť nejaká masť na labky, aby sa tam tá soľ nelepila. Poznáte niekto?
V ziadnom pripade to nepovazujte na reklamu, je to pomoc na otazku
http://www.zvieratka.sk/SK/?do=showgrp&gid=330

ja vsak pouzivam z fy orif. Hojivy zazrak.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

alaya1 Pozri príspevok
V ziadnom pripade to nepovazujte na reklamu, je to pomoc na otazku
http://www.zvieratka.sk/SK/?do=showgrp&gid=330

ja vsak pouzivam z fy orif. Hojivy zazrak.
Alaya, ďakujem za rýchlu odpoveď. Vidím, že na ochranu sú tam okrem balzamu aj topánky pre psov, teraz neviem, čo je lepšie.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Pre andreaS: náhodou som sa preklikala na stránku venovanú práve týmto krásavcom. Ak tam zablúdim, pošlem link. Máš pravdu, sú to noblesáci. Ja mám bígla. Nedávno som obdivovala amerického kokríka nahodeného do parádnej zimnej vesty. Bol krásny, mohol rovno pózovať pre žurnál.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

alaya1 Pozri príspevok
Akej znacky davas granule? Ci kvality,?
Pro plane jahňacie s ryžou pre šteňatá.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kvaka, ja by som topanky iste nekupovala. Ale vzdy po navrate z vychadzky, treba vankusiky na chodidlach oplachnut vlaznou vodou a ja ten zazrak davam len raz do tyzdna vecer, pre spanim.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Alaya, ja oplachujem vodou vždy, na noc mastím labky týmto:Hand creme planet spa s minerálmi z Mŕtveho mora.
Ale keď je vonku pred vchodom vždy ráno čerstvo nasypaná soľ, to nepomôže. Pes musí na ruky, inak začne krivkať, prípadne zaskučí, preto som myslela aj na tie topánky. Alebo by bolo dobre pred venčením natrieť nejakou vrstvou vazelíny, neviem.
0 0
janamirka2 janamirka2

janamirka2 je offline (nepripojený) janamirka2

Ahojte, chcem poprosiť o radu čo mám robiť? V sobotu mi ušiel môj psík a zrejme sa niekde pobil, lebo mal krvavé okolo oka a teraz mu to hnisá, ale ja nemôžem k nemu ani pristúpiť a nedá mi to ošetriť, chcela som pomastiť s framikoinovou masťou, ale nedá normálne na mňa vrčí, a veterinára máme až 30 km
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať