Zavrieť

Porady

Starostlivosť o psa

Veľa poraďákov má doma psa a nenašiel som tu žiadnu tému, ktorá by sa venovala výhradne týmto nádherným stvoreniam, kde by si poraďáci navzájom pomohli a podelili sa so svojimi skúsenosťami ohľadom výživy, kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali o bežných starostiach a radostiach, poprípade sa aj pochválili svojimi miláčikmi.
Naposledy upravil jaros5 : 18.01.09 at 18:48
Usporiadat
Téma je uzavretá.
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

pozerame obe relacie a su obe fantasticke... akurat, ze vela veci by som si netrufala vyskusat, pretoze pes vyciti, ze som si neni ista... aj victoria aj cezar maju take to "psie fluidum" ... mam z nich pocit, akoby oni samy boli v minulom zivote psy ;-) ... pretoze je az neuveritelne ako rychlo zmenia myslenie neporiadnych nevychovanych psikov...

ale oba serialy nieco naucia... ;-)

inak aj niektora ceska televizia natocila obdobny serial... ten som pozerala cez internet z archivu... ale nema to ten smrnc...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nasla som archiv toho cz serialu:

http://voyo.nova.cz/polepsovna-mazlicku/
2 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Sú to výborné seriály. V podstate ani tak nejde len o prevýchovu maznáčikov, ale skôr ich pánov a vysvetlenie ako sa má vodca svorky správať.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Ja pozerávam tieto seriály aj cez:
http://hafici.net/zabava/tv
Je tam aj: Buď já nebo pes, polepšovna mazlíčkú, mezi námi zvířaty, zvieracia klinika...
3 0
niella niella

niella je offline (nepripojený) niella

Ešte pripájam jeden pekný výrok od amerického spisovateľa Josha Billingsa : "A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself."
0 0
ivuska1212 ivuska1212

ivuska1212 je offline (nepripojený) ivuska1212

Dakujem za rady, pozeram oba serialy. Este vas poprosim o vas nazor. Ked sme si doniesli steniatko pred troma tyzdnami, bolo naucene na granulky friskies. Nechceli sme mu ich menit hned, lebo ich pekne papka a aj hov..nka ma pekne. Lenze citam hlavne tu na nete, ze niesu najlepsie. Ked som si precitala zlozenie, tak naozaj nic moc. Poradte mi, ktore granulky su vhodne a kvalitne pre 3 a polmesacne steniatko maleho plemena. Aky nazor mate na krmivo Nutra Gold?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

ivuska1212 Pozri príspevok
Dakujem za rady, pozeram oba serialy. Este vas poprosim o vas nazor. Ked sme si doniesli steniatko pred troma tyzdnami, bolo naucene na granulky friskies. Nechceli sme mu ich menit hned, lebo ich pekne papka a aj hov..nka ma pekne. Lenze citam hlavne tu na nete, ze niesu najlepsie. Ked som si precitala zlozenie, tak naozaj nic moc. Poradte mi, ktore granulky su vhodne a kvalitne pre 3 a polmesacne steniatko maleho plemena. Aky nazor mate na krmivo Nutra Gold?
ivuška, pozri sa na dogfóre, tam sú témy aj podľa plemien a poradia ti akurátne.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

niella Pozri príspevok
Ešte pripájam jeden pekný výrok od amerického spisovateľa Josha Billingsa : "A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself."
Upravený citát je v úvode knihy "Psi v lásce nikdy nelžou", autor knihy je Jeffrey Moussaieff Masson a pod citátom je meno Fritz Von UNHRUH.
V tejto knihe je preklad "Pes je jediný tvor, ktorý vás miluje viac, ako vy milujete sami seba.
0 0
luana38 luana38

luana38 je offline (nepripojený) luana38

Mam tu oznam pre milovnikov psov v Presove.
Spolumajitelstvo.
Dam zadarmo do spolumajitelstva stena.- fenocku spolocenskeho plemena s PP. Bude pisana na moju CHS, no zit bude u vas, ako vas psik so vsetkym s tym suvisiacim. Len seriozny, zodpovedny, dospely clovek. Zmluva o spoluimajitelstve je samozrejmost.
Ak mate zaujem, napiste mi sukromnu spravu.

Nedala som to do inzercie, predsa len tu chodi viac psickarov.
Naposledy upravil luana38 : 17.04.11 at 14:14
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

luana38 Pozri príspevok
Mam tu oznam pre milovnikov psov v Presove.
Darujem- spolumajitelstvo.
Darujem do spolumajitelstva stena.- fenocku spolocenskeho plemena s PP. Bude pisana na moju CHS, no zit bude u vas, ako vas psik so vsetkym s tym suvisiacim. Len seriozny, zodpovedny, dospely clovek. Zmluva o spoluimajitelstve je samozrejmost.
Ak mate zaujem, napiste mi sukromnu spravu.

Nedala som to do inzercie, predsa len tu chodi viac psickarov.
Hmm... zaujímavé. Dobre, daruješ, budem ho chovať a aké by boli práva Tvojej CHS k psíkovi?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toto je aký biznis..psíka dám- ale bude môj?..to je čo,zmluva o pôžičke?..a čo nejaké city k zvieratku- aj to je tam zakotvené?..
0 0
luana38 luana38

luana38 je offline (nepripojený) luana38

Dobry den. Petra. Ste z Presova, mate zaujem?Podmienky spolumaitelstva su dane, pes je majetkom chovatela/mna/, odchovy su moje, ale pes je akoby v opatere cloveka, ktory ho ma doma. Takze pes je akoby jeho, len ho nemoze predat, darovat a pod.
Vsetko je sucastou zmluvy o spolumajitelstve cena takeho psika je cez 1000 euro.
Spolumajitelstvo je pri chove PP psov bezna vec, ak chovatel pre rozne priciny nemoze mat psika doma a nechce ho predat, vzdat sa ho, ponukne niekomu, kto na kupu psika nema peniaze, spolumajitelstvo.
Toto naozaj ziaden biznis nie je. Je to pomoc cloveka, cloveku a zvieratu zvlast.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

luana38 Pozri príspevok
Dobry den. Petra. Ste z Presova, mate zaujem?Podmienky spolumaitelstva su dane, pes je majetkom chovatela/mna/, odchovy su moje, ale pes je akoby v opatere cloveka, ktory ho ma doma. Takze pes je akoby jeho, len ho nemoze predat, darovat a pod.
Vsetko je sucastou zmluvy o spolumajitelstve cena takeho psika je cez 1000 euro.
Spolumajitelstvo je pri chove PP psov bezna vec, ak chovatel pre rozne priciny nemoze mat psika doma a nechce ho predat, vzdat sa ho, ponukne niekomu, kto na kupu psika nema peniaze, spolumajitelstvo.
Toto naozaj ziaden biznis nie je. Je to pomoc cloveka, cloveku a zvieratu zvlast.
Nie som z Prešova, a ani nechcem byť profesionálnym psím rodičom. Je to zaujímavá ponuka, zaujímavý vzťah, rozhodne nie spoluvlastnícky, lebo keď daruješ, strácaš vlastníctvo k daru. Chcela som o ňom vedieť niečo viac. Na moju otázku si neodpovedala, nevadí. Aspoň môže prísť na rad moja fantázia.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

toto je fakt bezna vec pri psikoch s PP... akurat ze by bolo zaujimavejsie rozvinut podmienky pre pripadneho zaujemcu... pokial ide o psa s PP, tak ho treba uchovnit... kto bude znasat starostlivost o srst (ak je nutna) a poplatky za vystavy? aj to je dost podstatne, kedze viem, ze vystavy nestoja malo...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Minulý rok som v niektorej miláčikovskej téme napísala veľkonočné vyznanie mojej have. Tento rok to vyznanie nebude až také emociálne, aj keď kto ho vie, ako všetko dopadne. Veľkonočný rituál sme zachovali. Dnes hava prešla hygienickou a vizuálnou premenou. Je pekná, biela, čistá a ostrihaná. A teda pripravená sviatkovať. Tá celková očista bola užitočná aj na to, že na jej vystrihanom telíčku som nahmatala pohyblivú hrčku o veľkosti eura. Keď mala kožuch, tú hrčku som nenašla. A tak so skončením Veľkonočných sviatkov nás čaká návšteva veterinára a očakávanie, čo to je. Vystrašilo ma to, lebo je ešte mladučká.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Petra Nová Pozri príspevok
Minulý rok som v niektorej miláčikovskej téme napísala veľkonočné vyznanie mojej have. Tento rok to vyznanie nebude až také emociálne, aj keď kto ho vie, ako všetko dopadne. Veľkonočný rituál sme zachovali. Dnes hava prešla hygienickou a vizuálnou premenou. Je pekná, biela, čistá a ostrihaná. A teda pripravená sviatkovať. Tá celková očista bola užitočná aj na to, že na jej vystrihanom telíčku som nahmatala pohyblivú hrčku o veľkosti eura. Keď mala kožuch, tú hrčku som nenašla. A tak so skončením Veľkonočných sviatkov nás čaká návšteva veterinára a očakávanie, čo to je. Vystrašilo ma to, lebo je ešte mladučká.
dúfam a prajem ti aby tvoja hava bola fit..
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ďakujem, veľmi si držím palce, aby to bolo nič. Desím sa hrčiek na ľudskom tele, aj na psom telíčku.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

plne chápem, ja tiež čakám na výsledky ale na ľudskom tele..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ach jaj, tie prsty začínam ešte mocnejšie držať, teraz už aj Tebe.
Toto malé slniečko myslím ako symbol toho, že všetko dobre dopadne.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra Nová Pozri príspevok
Minulý rok som v niektorej miláčikovskej téme napísala veľkonočné vyznanie mojej have. Tento rok to vyznanie nebude až také emociálne, aj keď kto ho vie, ako všetko dopadne. Veľkonočný rituál sme zachovali. Dnes hava prešla hygienickou a vizuálnou premenou. Je pekná, biela, čistá a ostrihaná. A teda pripravená sviatkovať. Tá celková očista bola užitočná aj na to, že na jej vystrihanom telíčku som nahmatala pohyblivú hrčku o veľkosti eura. Keď mala kožuch, tú hrčku som nenašla. A tak so skončením Veľkonočných sviatkov nás čaká návšteva veterinára a očakávanie, čo to je. Vystrašilo ma to, lebo je ešte mladučká.
Tak teda Petra, nechcela by som byt v tvojej kozi, nase len kychnu a som v strese. Drzim velmi prsty a verim, ze je to len prebytok tuku v malej zrazeninke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať