Zavrieť

Porady

ZAHRADNY KATALOG OD FIRMY SIEBERZ

CHCEL BY SOM SA SPYTAT CI UZ MA NIEKTO NEJAKU SKUSENOST PO KUPENI PRODUKTOV, STROMOV, KRIKOV OD TEJTO FIRMY. NA OBRAZKOCH TO VYZERA VYBORNE A VTEDY TAKETO VECI NIE SU PRAVE NAJKVALITNEJSIE. PROSIM O NEJAKE REFERENCIE PO PRIPADE NEJAKY ODKAZ NA PODOBNE STRANKY.
DAKUJEM , ZACINAJUCI ZAHRADKAR TIBOR
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

wagner Pozri príspevok
To je cca 11,34 € / 1 € = cca 26 Kčs)
asi podporujú cenami Čechov, aby si skrášlili svoje príbytky
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Bohvie čo to je za odrody..nepíšu ,v Čechách to bude semenáč.
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Podobné mám v ponuke za 5 € menšie a 10 € väčšie.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

paloo Pozri príspevok
K tomu Starklovi v česku ponúka asimínu triloba za 295 korúna u nás za 13,95€
Objednala som si asimínu trilobu v klube pestovateľov rastlín za 2€ 5 semien, zahrám sa na Ivana Vladimiroviča Mičurina a budem pekne pomaly pestovať zo semienka, uvidím čo z nich vyrastie.
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

ludmilla Pozri príspevok
Objednala som si asimínu trilobu v klube pestovateľov rastlín za 2€ 5 semien, zahrám sa na Ivana Vladimiroviča Mičurina a budem pekne pomaly pestovať zo semienka, uvidím čo z nich vyrastie.
Daj vedieť o 12 rokov najskôr.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

wabi Pozri príspevok
Daj vedieť o 12 rokov najskôr.
Keď sa dožijem dám vedieť
0 0
paloo paloo

paloo je offline (nepripojený) paloo

wabi Pozri príspevok
Podobné mám v ponuke za 5 € menšie a 10 € väčšie.
Zabudol si podotknúť,že semenáče
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Mám aj štepené ja som sa to totiž naučil už dávno...
A dokonca viem aj to, že drieň treba rezať aby rástol bujnejšie a nemám s tým problém.
Mimochodom videl som jednu asiminu zo zásielky a nebola štepená a keďže Asiminy sa z odrezkov nezakoreňujú ani bunkové kultúry na ne nefungujú odkopky sa vo veľkom nerobia, tak to bol asi semenáč.
Ale povedzme si otvorene, semenáč, nesemenáč, u Asimin si aj pri maličkom štepencovi počkáme pekných pár rokov na poriadnu úrodu, najmä keď nie sú podmienky práve "ideálne".
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

No zo zásielky si nemohol vidieť,nakoľko sa jedná o jarnú ponuku 2010.
No ako som písal mačka vo vreci....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Podľa katalógu :

" stlpová ostružina NAVAHO "

Ak niekto náhodou už takúto má , požiadal by som o poskytnutie nejakých skúseností ....celkom ma oslovuje ...
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

buchač Pozri príspevok
Podľa katalógu :

" stlpová ostružina NAVAHO "

Ak niekto náhodou už takúto má , požiadal by som o poskytnutie nejakých skúseností ....celkom ma oslovuje ...
Ostružina je krík a jednotlivé výhony prvý rok narastú a druhý rok rodia. Potom rozkonária iba zospodu a odumierajú a usychajú ak ich predtým neodrežete. Zospodu od zeme vyrastie potom ďalší výhon a tak dokola. Neviem si preto dosť dobre predstaviť v čom spočíva tá stĺpovitosť.
Možno to malo byť že majú vzpriamený rast, to je fakt, ale aj iné novšie moderné odrody majú tiež vzpriamený rast.
Veľkoplodé beztrné černice sú fajn, keď ich nieje moc. Lebo všetkého moc škodí.
Mám doma asi desať odrôd, treba však povedať, že sú si veľmi podobné a podľa plodov a ich chuti nemáte šancu rozoznať o ktorú odrodu ide.
Ak to niekto zasa nazýva stĺpovitou černicou tak je to úplná blbosť, ale nie tých ktorý to predávajú, pretože oni vedia čo robia, môžu tak zoštvornásobiť cenu. Kupujúci nemusia byť hlúpi, len zle informovaní, alebo im na tom jednoducho nezáleží.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja len , že toto uvádzajú ...


Navaho:
Prvá beztŕnna ostružina na svete so vzpriameným rastom.

- Beztŕnna ostružina so vzpriameným rastom.
- Ideálna do malých záhrad, niekoľko rokov ju môžete pestovať aj v nádobí.
- Jej plody sú bohaté na vitamíny.

Navaho je prvá ostružina, ktorá nerozrastá do šírky, ale má vzpriamený rast a je bez tŕní. K jej pestovaniu nepotrebujete veľkú záhradu a podpery. Má veľké plody s výbornou arómou. Je odolná voči chorobám. Môžete ich sadiť do 40 cm vzdialeností. Dodávame silné, kontajnerové rastliny.
http://www.sieberz.sk/orbiz/DigiTrad...5s1d46948.html
0 0
wabi wabi

wabi je offline (nepripojený) wabi

Vyzerá to vážne dobre no nekúp to! Veríte tomu obrázku?
Ktovie s koľkých fotiek to poskladali...
Vyskúšajte to a dajte potom vedieť.
Iste to bude fajn, niekto to musí vyskúšať.
Ideálne keby ste k tomu zakúpil aj inú lacnejšiu beztrnú odrodu a porovnával...
Podľa obrázku to ale má oporu o ktorú výhony uviažete a to sa dá urobiť pri ktorejkoľvek odrode no a plody si potom dokreslíte už poľahky...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

buchač Pozri príspevok
Podľa katalógu :

" stlpová ostružina NAVAHO "

Ak niekto náhodou už takúto má , požiadal by som o poskytnutie nejakých skúseností ....celkom ma oslovuje ...
ja ju mám,kúpila som ju vlani, má už asi 2 metre vyzerá zdravo a 1 rok mala aj pár plodov. Nie je taká pekná ako na obrázku a ide celkom aj do šírky. Možno keby som ju upravovala, ja som ju nechala takú ako prišla. Môj názor, je to obyčajná bezostná černica, síce pekná a zdravá, ale obyčajná
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať