Zavrieť

Porady

sklad, sklad, sklad...!

Sklady v Money som každému odporúčala, že sú super, prehľadné, jednoduché atď, až kým:

PROSÍM, ako prijmem na sklad 1,75 metrov sklotextilnej mriežky???!!!

Kde sa dá nastaviť, aby prijímal aj po desatinnej čiarke, resp. aby desatinnú čiarku aspoň akceptoval?

SOM ZÚFALÁ, prosím, pomôžte!
Naposledy upravil Marianna01 : 06.06.05 at 22:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Prosím vás, má niekto skúsenosť s príjmaním tovaru na sklad v nulovej hodnote. Ako sa money S3 zachová.

    alex1 je offline (nepripojený) alex1

    alex1
    Jedná sa odpad, ktorý evidujeme. Niečo vykupujeme od firiem - hodnotu viem určiť, niečo preberáme bezodplatne - nulová hodnota. A evidovať chceme všetko.

    Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

    Marianna01
    ďakujem pekne za radu, teraz si pripadám ako úplne blbá. TO SOM TAM NAOZAJ NEVIDELA???!!!
    Ešte raz dík.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    alex1
    Jedná sa odpad, ktorý evidujeme. Niečo vykupujeme od firiem - hodnotu viem určiť, niečo preberáme bezodplatne - nulová hodnota. A evidovať chceme všetko.
    Tak by som povedala, že problém s evidenciou v nulovej hodnote by nemusel byť, len by som potom urobila zvlášť karty pre tie položky, kde je hodnota nulová a zvlášť tam, kde sa dá určiť hodnota - aby sa to pri prepočte obstarávacích cien nespriemerovalo.

    sklad, sklad, sklad...!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.