Zavrieť

Porady

Nedostatok peňazí na výplaty

úspech je rebrík, po ktorom sa nedá kráčať s rukami založenými vo vreckách ...viac
Podnikateľ v kamenárstve a tento rok má slabý. Zamestnáva 3 ľudí. Potreboval by nejako vyriešiť, aby mohli pracovať podľa potreby. Vraj sa platia odvody vždy z min. mzdy?
Naposledy upravil a-nick-a : 10.06.05 at 05:28
Usporiadat
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
a-nick-a
Shaman, dohody by boli v tomto prípade dosť priehľadný podvod, a to ja nemám rada. Ale aj tak Ď.
Vazne si ma rozosmiala.

Hm, myslis, ze som ti chcel poradit podvod? Vies co ti ne to poviem?
Konecne si sa v tomto prispevku spravne vyjadrila. Ty chces spravit podvod, ale aby nebol priehladny.
A ked ti ludia radia akoby sa to dalo spravit lepsie a bez podvodov, melies si stale svoje. Vychadza mi z toho jediny zaver.
Ty si nezasluzis ziadnu radu.

PS: skus ludom nacuvat a rozmyslat nad tym co hovoria, budes to mat v zivote lahsie a viac ludi si ta bude vazit ;-)
0 0
a-nick-a a-nick-a

a-nick-a je offline (nepripojený) a-nick-a

úspech je rebrík, po ktorom sa nedá kráčať s rukami založenými vo vreckách ...viac
Manual a Shaman, absolútne ste nepochopili podstatu problému, kvôli ktorému som otvorila stránky Porady, je mi ľúto, že za mojimi otázkami hľadáte nejaké špekulatívne pozadie. Asi máte svoje zlé skúsenosti z ľuďmi. Ja nepotrebujem nikoho okrádať a ten pán, ktorému som sľúbila, že mu zistím na internete odpoveď, tiež nie. Verím, že za pomoci LenkyK nájdeme riešenie - aj mať zamestnancov k dispozícii, keď sú zákazky, aj nevyhadzovať zbytočne peniaze na fondy, ak je na to legálna cesta. Také poradenstvo som si predstavovala na Porade. Kľučky paragrafov by sa mali využívať v prospech ľudí - ale na to treba nielen rozum, ale aj srdce na správnom mieste, páni. Prosím, zabudnite, že som sa na Porade niečo pýtala.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
a-nick-a
Manual a Shaman, absolútne ste nepochopili podstatu problému, kvôli ktorému som otvorila stránky Porady, je mi ľúto, že za mojimi otázkami hľadáte nejaké špekulatívne pozadie. Asi máte svoje zlé skúsenosti z ľuďmi. Ja nepotrebujem nikoho okrádať a ten pán, ktorému som sľúbila, že mu zistím na internete odpoveď, tiež nie. Verím, že za pomoci LenkyK nájdeme riešenie - aj mať zamestnancov k dispozícii, keď sú zákazky, aj nevyhadzovať zbytočne peniaze na fondy, ak je na to legálna cesta. Také poradenstvo som si predstavovala na Porade. Kľučky paragrafov by sa mali využívať v prospech ľudí - ale na to treba nielen rozum, ale aj srdce na správnom mieste, páni. Prosím, zabudnite, že som sa na Porade niečo pýtala.
Skutočne neviem o čo Ti ide, já Ti vážne hovorím, prepustiť, iná možnosť nie je, Ty si zle vysvetľuješ kľučky v zákonoch, tie nie sú pre túto situáciu!
Moja posledná veta, nechcela som to: Kamenárska firma, pred 2 mesiacmi zomrela majiteľka s dlhom cca mil., tiež chcela dobre aj ľuďom aj sebe

Hľadať zákazky, aby sám majiteľ nemusel prerušiť živnosť, nech nemám pravdu, ale ako vidím tam aj speje aj s Tvojou pomocou! My nie sme kritici,
všetko je o možnosti riešenia a ver nám, že v dobrom úmysle!!
0 0
a-nick-a a-nick-a

a-nick-a je offline (nepripojený) a-nick-a

úspech je rebrík, po ktorom sa nedá kráčať s rukami založenými vo vreckách ...viac
Prosím, nechajme hľadanie zákaziek a stratégiu podnikania na podnikateľa, sú dvaja spoločníci, pre budúci rok možno vymyslia niečo lepšie. Mňa požiadali o radu v oblasti miezd. A preto hľadám mzdárov, ktorí pochopili podstatu problému, vedia a chcú poradiť. NIČ VIAC. Keď budem potrebovať psychológa, viem o vhodnejšej stránke. Budem vďačná, ak sa budeme na tejto stránke baviť len o tom skrátenom pracovnom úväzku. Ďakujem.
Naposledy upravil a-nick-a : 09.06.05 at 15:34
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať