Zavrieť

Porady

bolesť ucha

Neviete mi poradiť niečo účinné proti bolesti ucha?
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Lydia1
moja odskusana rada:sol zohriat v mikrovlnke a potom zabalit do vreckovky.prilozit k uchu- a opakovane zasa zohriat.Mojim trom detom som to praktizovala pri bolestiax a pomohlo.
V mojom príspevku som písala, že to som robila aj ja, pomohlo to utíšiť bolesť, ale môžu byť z toho následky. Ak je zápal, tak teplé je nebezpečné dávať do ucha, ani prikladať na ucho!!

Hela
0 0
Dank Dank

Dank je offline (nepripojený) Dank

ALDA
V mojom príspevku som písala, že to som robila aj ja, pomohlo to utíšiť bolesť, ale môžu byť z toho následky. Ak je zápal, tak teplé je nebezpečné dávať do ucha, ani prikladať na ucho!!

Hela
Ja mám podobný problém, ktorý ma trápi už asi 2 mesiace nie je to bolesť, ale niečo ako lúpanie v ušiach. Bola som u lekárky, nič nenašli a povedala mi, že či to nemám z krčnej chrbtice. Mám sedavé zamestnanie, ale snažím sa doma cvičiť skoro každý večer cviky z kalanetiky na krčnú chrbticu, dávala som si jeden čas aj kvapky do uší, ale vôbec nič nepomáha. Niekedy som z toho nervózna... Vie niekto poradiť ?
0 0
tmhwk tmhwk

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

Dank
Ja mám podobný problém, ktorý ma trápi už asi 2 mesiace nie je to bolesť, ale niečo ako lúpanie v ušiach. Bola som u lekárky, nič nenašli a povedala mi, že či to nemám z krčnej chrbtice. Mám sedavé zamestnanie, ale snažím sa doma cvičiť skoro každý večer cviky z kalanetiky na krčnú chrbticu, dávala som si jeden čas aj kvapky do uší, ale vôbec nič nepomáha. Niekedy som z toho nervózna... Vie niekto poradiť ?
Moze to byt z prievanu si myslim...ked som v prahe casto chodil metrom, tam strasne fuka a mal som taketo problemy s usami. Ked som chodit prestal, postupne sa to zlepsilo az to celkom zmizlo.
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

ahojte neviete ako sa lieci zapal ucha?antibiotikami?prosim odpiste zajtra idem k lekarke a mam strasny strach
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Mortisha
ahojte neviete ako sa lieci zapal ucha?antibiotikami?prosim odpiste zajtra idem k lekarke a mam strasny strach
Neboj sa,možno postačia iba kvapky.
0 0
rada rada

rada je offline (nepripojený) rada

Občas sa mi stane tiež, že pocítim v jednom uchu slabú bolesť. Mám vyskúšaný strúčik cesnaku, ktorý na tenšom konci troch nožom narežem a dám jemne cca na 20 minút do ucha. Po vytiahnutí troška vyčistím vatičkou na paličke a bolesť prejde. Ovšem ak by bola bolesť väčšia som jednoznačne za lekára.
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

no ja mam zapal takze idem ku lekarke.pocula som ze sa to lieci antibiotikami tak neviem ale hrozne sa bojim
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mortisha
no ja mam zapal takze idem ku lekarke.pocula som ze sa to lieci antibiotikami tak neviem ale hrozne sa bojim
Neboj, vyšetrenie je trošku nepríjemné, ale dá sa zvládnuť. Kľud, na odľahčenie strachu, ucho Ti nechajú
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

moze sa mi tam rypat v uchu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mortisha
moze sa mi tam rypat v uchu?
No samozrejme, že sa na ušíko pozrie, ako inak zistí, čo mu je?
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

a velmi to boli?
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

ja viem ze pozrie,ale ci to boli?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mortisha
ja viem ze pozrie,ale ci to boli?
Nechaj sa prekvapiť.
0 0
Mortisha Mortisha

Mortisha je offline (nepripojený) Mortisha

ale ja to musim vediet,co mi tam bude robit
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mortisha
ja viem ze pozrie,ale ci to boli?
Ako sa môže niekto s takýmto nickom báť............
0 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Aj mňa pred časom šialene opakovane bolelo ucho. Išla som sa na ušné opýtať, či ma vyšetria (bola sobota), ak donesiem papier z pohotovosti. Išlo to bez problémov a bez bolesti. Primárka, ktorá slúžila mi oznámila, že ucho mám v absolútnom poriadku a bolesti sú zo zubov. Na zuboch nebolo nič vidieť, následne mi u zubára zistili, že mám jeden zub vrastený naležato v ďasne. Nebol čas na operáciu, tak som využívala antibiotiká. Odteraz, keď ma rozbolí ucho, idem k zubárovi. Želám dobré vyšetrenie a skoré uzdravenie.
0 0
Kolenčík Kolenčík

Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

V starom, ale dobrom som našiel tento návod keď v uchu pichá: 20 g cesnaku, jemne pokrájaného a 50 g olivového oleja sa trochu povarí, precedí cez plátno - teplé kvapkať do ucha a uzavrieť vatou. Skúsite?
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

Mortisha
no ja mam zapal takze idem ku lekarke.pocula som ze sa to lieci antibiotikami tak neviem ale hrozne sa bojim
Keď som bola asi desaťročná mávala som opakovane zápal stredneho ucha a viem čo to je vôbec to nie je príjemné, takže netreba trpieť, ale hneď ísť k lekárovi a liečiť to antibiotikami...Musím si zaklopať, ale už asi dvanásťrokov ma uško nebolelo...
0 0
nikipiki11 nikipiki11

nikipiki11 je offline (nepripojený) nikipiki11

Dobry.Prosim nevie mi niekto pomoct?strasne ma boli ucho a oblast okolo ucha a zubov na lavej strane sanky uz asi 4 mesiace.Bola som u neurologicky ta mi dala nejake tabletky na zapal tie mi zaberali ale znovu mi cich uz nepredpisala.Zubar povedal ze zo zubov tato bolest nemoze byt a usny mi povedal ze som zdrava ako buk.Pred mesiacom som mi pomahala vana z alpou ale teraz uz nezabera.Neviete co mam robit??? Mam zas chodit po doktoroch? ma to nejaky vyznam???
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
nikipiki11 Pozri príspevok
Dobry.Prosim nevie mi niekto pomoct?strasne ma boli ucho a oblast okolo ucha a zubov na lavej strane sanky uz asi 4 mesiace.Bola som u neurologicky ta mi dala nejake tabletky na zapal tie mi zaberali ale znovu mi cich uz nepredpisala.Zubar povedal ze zo zubov tato bolest nemoze byt a usny mi povedal ze som zdrava ako buk.Pred mesiacom som mi pomahala vana z alpou ale teraz uz nezabera.Neviete co mam robit??? Mam zas chodit po doktoroch? ma to nejaky vyznam???
Neporadím Ti nič svetoborné - ucho nie je sranda - isto by som to riešila len cez lekárov....
ja ti len chcem povedať čo neurobiť - aspoň ja mám veľmi škaredú skúsenosť:
NEDAJ sa nahovoriť na ušné sviečky!!!! - sesternica si tým veľmi ublížila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať